Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Rimmel"

Konkurs Rimmel

Opis konkursu

Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie przez każdego Uczestnika jest udzielenie odpowiedzi na pytanie "Jak zdobyłaś/-eś swoją drugą połówkę?" - poprzez uzupełnienie pustego pola aplikacji. Maksymalna ilość znaków to 500 wraz ze spacjami. Zgłoszenia mogą być dokonywane w dniach 27.02.2014r. – 12.03.2014r.

Nagrody

Z zastrzeżeniem postanowień ust. 3 i 6 poniżej, Zwycięzca uprawniony jest do Nagrody Głównej w postaci złotego serduszka o wartości 480,00 PLN (słownie: czterysta osiemdziesiąt złotych) wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 53,00 PLN (słownie: pięćdziesiąt trzy złote) przeznaczoną na zapłatę podatku od wygranej zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa oraz bonu ze zniżką 40% na zakup kosmetyków Rimmel do wartości 200 PLN (słownie złotych: dwieście złotych) wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 22,00 zł (słownie złotych: dwadzieścia dwa złote) przeznaczoną na zapłatę podatku od wygranej zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.
Z zastrzeżeniem postanowień ust. 3 i 6 poniżej, każdy z 50 (pięćdziesięciu) Finalistów uprawniony będzie do otrzymania Nagrody Dodatkowej w postaci jednej maskary do rzęs Rocking Curves o wartości 28,99 PLN (słownie: dwadzieścia osiem złotych dziewięćdziesiąt dziewięć groszy) wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 3,00 zł (słownie: trzy złote) przeznaczoną na zapłatę podatku od wygranej zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.

Nadesłane przez: edytka301 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz