Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Sakoramy - najlepsza realizacja"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 10.10.2011 do: 31.12.2011

Organizatorem konkursu jest serwis sakoramy.pl.
Konkurs SAKORAMY - najlepsza realizacja kierowany jest do wszystkich tych, którzy wykonali, właśnie wykonują lub zamierzają wykonać przynajmniej jedną realizację z profili aluminiowych systemu SAKORAMY. Jest to system prezentacji średniej wielkości reklamy zewnętrznej i wewnętrznej polegający na napinaniu nadrukowanego banera za pomocą listwy PCV. System ten jest prosty, tani i trwały. Raz założone profile mogą służyć kilka lat. Z profili tych można konstruować banery z podświetleniem lub bez oraz wiele różnego rodzaju konstrukcji.

Konkurs ma na celu wymianę doświadczeń między firmami lub osobami korzystającymi z tego systemu, skupienie w jednym miejscu jak największej ilości zdjęć prezentujących realizacje z SAKORAM i przede wszystkim nagrodzenie tych najlepszych realizacji. Poprzez udział w konkursie uczestnik ma szansę zdobyć nowych klientów, wypromować się wśród firm reklamowych (montażowych) oraz zweryfikować swoje realizacje w porównaniu do konkurencji.

Nagrody:
I MIEJSCE

Zwycięzca konkursu "SAKORAMY najlepsza realizacja" spędzi tydzień czasu w luksusowym apartamencie w Zakopanem. Zwycięzcy może towarzyszyć 5 osób.

Apartament "Srebrny Świerk" (60 m2) znajduje się w nowo powstałym budynku kompleksu "Stara Polana & Spa" (2010), który oferuje spa w tym basen, jacuzzi oraz dwie sauny (wszystko za darmo dla gości). Podziemne miejsce parkingowe i pomieszczenie gospodarcze do przechowywania nart, sanek, itp. - wliczone są w cenę korzystania z apartamentu.

Zwycięzca ma prawo wyboru dogodnego terminu pobytu - o ile nie jest on już zarezerwowany. Dojazd do Zakopanego w zakresie laureata.
    
II MIEJSCE

Zdobywca drugiego miejsca otrzyma rabat w wysokości 900 zł na zakup systemu SAKORAMY. Rabat ten może wykorzystać w dowolnym momencie w ciągu jednego roku. Wartość rabatu nie może jednak przekraczać 10% wartości zamówienia.

III MIEJSCE

Autor zdjęcia, który zdobędzie trzecie miejsce uhonorowany zostanie rabatem w wysokości 300 zł na zakup systemu SAKORAMY. Rabat ten może wykorzystać w ciągu roku przy założeniu, że nie przekracza on 10% wartości zamówienia.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez SAKO-EXPO. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: SAKO-EXPO Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz