Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Sephora Trend Forecast"

Opis konkursu

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest dokonanie zakupu jednorazowo za minimum 50 zł w dowolnej perfumerii Sephora na terenie całej Polski lub w perfumerii online w terminie od 18.02.2014 roku do 17.03.2014 roku i zachowanie paragonu w celu poświadczenia zakupu (dane do wypełnienia w formularzu zgłoszeniowym w aplikacji – numer paragonu).
2. Zadaniem konkursowym jest:
a. Pierwszy krok

Zadaniem Uczestnika konkursu jest zależnie od wyboru nagrody głównej lub dziennej zaznaczenie przy 8 wymienionych trendach ich temperatury, następnie przejście do głównego zadania konkursowego:
- zadaniem konkursowym dla nagrody głównej jest przesłanie zdjęcia lub wideo, na którym pokazane jest w sposób kreatywny, jak Uczestnik Konkursu czuje klimat nadchodzących zmian w modzie i prognozowanych temperatur trendów i beauty zgodnych z Trend Bookiem 2014 umieszczonym w aplikacji pod linkiem: https://asp-pl.se.../633/1907&lng=pl
- zadaniem konkursowym dla nagrody dziennej jest przygotowanie odpowiedzi tekstowej na pytanie: „Jak przygotujesz swoją szafę i kosmetyczkę na nadchodzący sezon i przewidywane temperatury trendów?” Odpowiedź powinna być spójna z trendami z Trend Booka 2014 umieszczonym w aplikacji

Nagrody

1. Nagrodą dzienną dla zwycięzców Konkursu jest karta upominkowa Sephora (w sumie 26 kart), każda o wartości 100 zł. Dla każdego Zwycięzcy Organizator ufunduje dodatkową nagrodę pieniężną w wysokości 11 zł przeznaczoną na zapłatę podatku. W imieniu Zwycięzców podatek zostanie odprowadzony przez Organizatora.
2. Nagrodą główną dla czterech zwycięzców Konkursu jest:
- Weekend we Florencji dla dwóch osób w hotelu usytuowanym w samym sercu Florencji (Nagroda obejmuje przelot, zakwaterowanie, wyżywienie, transfery oraz wycieczkę z przewodnikiem). Organizator Konkursu informuje, że nie ponosi odpowiedzialności za zgubienie bagażu, za opóźnienie i odwołanie lotu, za uszczerbki na zdrowiu, wypadki i inne zdarzenia losowe nie wynikające z winy organizatora. Koszt wycieczki to 10.000 zł.
- Karta upominkowa o wartości 6.000 zł na zakupy w LUISAVIAROMA.COM, najbardziej luksusowym e-butiku w sieci. (Nominalna wartość karty 1500 EUR, kurs z dnia 24.01.2014)
- Metamorfoza w wielkim stylu: przygotowanie fryzury ze stylistą marki Bumble and bumble, przygotowanie make-upu z makijażystką marki Smashbox, suknia La Manii (Nagroda obejmuje sukienkę La Mania z kolekcji wiosna-lato 2014 w rozmiarze 34 do 40 dostępna w butiku w Galerii Mokotów), a także ewentualne koszty zakwaterowania i przejazdów w Warszawie (maksymalnie do 1.000 zł). Wartość nagrody 5.000 zł.
- Torba Chloé Marcie Large. Wartość torby 5.616 zł (Nominalna wartość 1350 EUR, kurs z dnia 13.02.2014)

Nadesłane przez: ksantypa Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz