Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią"

Konkurs Słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią

Opis konkursu

Zadanie konkursowe:
Przygotuj słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią i sfotografuj go. Podziel się swoim talentem cukierniczym i prześlij nam zdjęcie swojego arcydzieła. Do wygrania wycieczka do Londynu dla dwóch osób na spotkanie z jednym z najsłynniejszych cukierników świata – Buddym Valastro!

Buddy Valastro – prowadzący program „Słodki biznes” na antenie TLC, zaskakuje widzów swoją wyobraźnią i talentem do tworzenia niesamowitych ciast. W najnowszym sezonie programu „Słodki biznes” mistrz stawia czoła zamówieniom na nietypowe wypieki, takim jak: działająca winda, rzeczywistych rozmiarów worek bokserski, ważąca 100 kg, poruszająca się karuzela oraz replika Statuy Wolności. Buddy nie tworzy zwykłych ciast, on tworzy słodkie dzieła sztuki!

Jeśli chciałbyś pochwalić się swoimi zdolnościami cukierniczymi i wygrać wycieczkę do Londynu oraz spotkanie z Buddym, przygotuj słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią i podziel się na forum jego zdjęciem!

By wziąć udział w konkursie odwiedź:

Gotujmy.pl

http://www.gotujm...tykuly,15003h10.html

Konkurs trwa od 3 do 14 kwietnia 2013 roku. Każdy uczestnik może zgłosić dowolną ilość propozycji konkursowych.

Nagrody

Zwycięzca konkursu wraz z osobą towarzyszącą wyjedzie na wycieczkę do Londynu i spotka się z jednym z najsłynniejszych cukierników świata – Buddym Valastro – prowadzącym program „Słodki biznes”!

Nadesłane przez: Buddy Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz