Konkurs "Smaki Azji"
Opis konkursu
Sushi, ramen, ciasteczka mochi i wiele innych! To właśnie kojarzy nam się z niesamowitą Japonią. A co według Ciebie jest najsmaczniejszego w Kraju Kwitnącej Wiśni?
Dokończ zdanie: „Smak Japonii to…” i weź udział w konkursie.
Dokończ zdanie: „Smak Japonii to…” i weź udział w konkursie.
Nagrody
- 6x aparat Instax
- 10x zestawy produktów OYAKATA
Podobne konkursy
-
Konkurs "Tata na medal Kończy się jutro
-
Konkurs na otwarcie basenu! do godz. 12:00 Do zakończenia 4 dni
-
Konkurs "Rozdanie sophiess_slowlife" Do zakończenia 5 dni
-
Wrocław: Konkurs "Asia Mama" Kończy się jutro
-
Wrocław: Wygraj bilety do Vertigo Start za 4 dni
-
Konkurs z okazji Dnia Ojca Do zakończenia 3 dni
-
Wygraj dowolną torbę ze sklepu Gadka Szmatka Do zakończenia 3 dni
-
Wygraj nową kolekcję CUTE but HOT! Kończy się jutro
-
Wygraj 4 bilety na rejs Doliną Rospudy Do zakończenia 5 dni
-
Wygraj dowolną atrakcję dla Twojego dziecka Do zakończenia 4 dni
Pseudonim brucee
07.11.2018 22:31:56"Organizatorem Konkursu jest: AJINOMOTO POLAND Sp. z o.o. (...)
I "żabka" musi być raczej w tagach! 
Aby wziąć udział w Konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu marki OYAKATA w jednym ze sklepów Sieci Żabka, wykonać Zadanie konkursowe oraz dokonać Zgłoszenia konkursowego. Uczestnik zobowiązany jest zachować dowód zakupu produktu marki OYAKATA".
Czy to nie jest promocyjny?