Konkurs "Smaki dzieciństwa"
Opis konkursu
Zasady:
- odpowiedzieć na pytanie jaką słodycz z dzieciństwa wspominasz najmilej i krótko uzasadnić swój wybór,
- zostać publicznym obserwatorem mojego bloga (z dopiskiem "obserwuję jako......"),
- napisać swój adres e-mail.
- odpowiedzieć na pytanie jaką słodycz z dzieciństwa wspominasz najmilej i krótko uzasadnić swój wybór,
- zostać publicznym obserwatorem mojego bloga (z dopiskiem "obserwuję jako......"),
- napisać swój adres e-mail.
Nagrody
1. Puszka z lizakami
2. Kwiatowa opaska
Nadesłane przez:
Alterations
2. Kwiatowa opaska
Podobne konkursy
-
Konkurs "Fajny Wafel By Papito" Żabka Kończy się jutro
-
Loteria "Nutella® Dzień dobry" Do zakończenia 57 dni
Brak komentarzy.