Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Sport Is The Answear"


Konkurs Sport Is The Answear

Opis konkursu

Wystarczy, że wrzucisz na Instagram (pamiętaj o poście publicznym) zdjęcie z hashtagami: #sportistheanswearPL oraz z hashtagiem kategorii, w której chcesz ubiegać się o nagrodę. Pokaż na nim, jak podejmujesz sportowe wyzwania, jak dbasz o swoją formę oraz czym dla Ciebie jest sport.
Dodatkowo komisja konkursowa wybierze zdjęcie, które otrzyma nagrodę specjalną – zestaw kosmetyków Clinique linii Clinique Fit.

Nagrody

  • w kategorii #LIFESTYLE – 3 x zestaw produktów marki Adidas Originals oraz Adidas Performance wybranych przez Laureata z aktualnego asortymentu answear.com o wartości nieprzekraczającej 300 zł, według cen na dzień wyboru produktów; Laureat może dokonać wyboru produktów w ciągu 14 dni od dnia ogłoszenia wyników Konkursu, tj. do dnia 21 maja 2019 roku.
  • w kategorii #FITNESS - 3 x zestaw produktów marki Reebok, wybranych przez Laureata z aktualnego asortymentu answear.com o wartości nieprzekraczającej 300 zł, według cen na dzień wyboru produktów; Laureat może dokonać wyboru produktów w ciągu 14 dni od dnia ogłoszenia wyników Konkursu, tj. do dnia 21 maja 2019 roku.
  • w kategorii #TRAINING - 3 x zestaw produktów marki Under Armour, wybranych przez Laureata z aktualnego asortymentu answear.com o wartości nieprzekraczającej 300 zł, według cen na dzień wyboru produktów; Laureat może dokonać wyboru produktów w ciągu 14 dni od dnia ogłoszenia wyników Konkursu, tj. do dnia 21 maja 2019 roku.
  • w kategorii #OUTDOOR - 3 x zestaw marki Columbia Montrail, składający się z produktów wybranych przez Laureata z oferty przedstawionej przez dystrybutora marki Columbia Montrail: jednej pary butów, jednego t-shirtu i jednej kurtki o łącznej wartości nieprzekraczającej 340 euro według cen na dzień wyboru produktów (Laureat może dokonać wyboru produktów w ciągu 14 dni od dnia przedstawienia mu katalogu przez dystrybutora) oraz vouchera na start w biegu górskim o nazwie Łemkowyna w październiku 2019 roku wraz z zakwaterowaniem (maksymalnie 2 noclegi w miejscu wskazanym przez dystrybutora marki Columbia); w przypadku gdy Laureat kategorii #outdoor weźmie udział w biegu Łemkowyna, zobowiązany jest on wystartować w biegu w wygranym zestawie ubrań marki Columbia Montrail.
  • 1x zestaw kosmetyków marki Clinique (linia Clinique Fit: tusz do rzęs, podkład, mgiełka do twarzy i ciała, puder neutralizujący) – przyznawany jednej osobie wybranej spośród wszystkich Uczestników, niezależnie od tego w której kategorii Konkursu brali udział, przy czym możliwe jest wygranie nagrody Clinique również przez Laureta, któremu została już przyznana jedna z nagród wskazanych w § 4 ust. 3 pkt 1-4.

Nadesłane przez: fantagiro Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz