Zakończony

Konkurs "Sprawdź, co przyniesie Ci to lato" Żabka

Opis konkursu

  • Aby zagrać o nagrodę I stopnia kup dowolną puszkę Red Bulla w sieci sklepów "Żabka" i zarejestruj zakup za pomocą aplikacji Żappka".
  • Na stronie znajdziesz quiz, który pomoże ci określić "Gdzie poniosą Cię skrzydła tego Lata?" - rozwiąż go i odpowiedz na proste pytanie otwarte, w którym możesz wykazać się kreatywnością.
  • Ostatni krok do rozpoczęcia letniej przygody to uzupełnienie formularza, pamiętaj żeby wpisać unikalny kod z aplikacji Żappka, a do najciekawszych odpowiedzi polecą NAGRODY

Nagrody

  • I stopnia: Dwa zaproszenia na finały Red Bull Dance Your Style wraz z osobą towarzyszącą (pamiętaj zarejestrowaniu zakupu puszki Red Bulla).
  • II stopnia: 100 letnich zestawów gadżetów Red Bull Summer Edition
  • III stopnia: 200 czteropaków Red Bulla

Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin

Nadesłane przez: trojan

Podobne konkursy

nanajka81
15.03.2023 17:45:54

Majkii no ja widzę co innego -> w formularzu jest okienko na wpisanie kodu z żabki.

0 0
Majkii
15.03.2023 11:03:33

Aby grać nie trzeba mieć kodu z apki Żappki, kod potrzebny jest tylko do grania o nagrodę główną, a tak to można wysyłać zgłoszenia ile się chce nawet na ten sam mail - tak mówi regulamin, nawet formularzu kod z żappki nie jest wymagany.

1 kumulacja 0
nanajka81
15.03.2023 09:48:29

A w Żabce ciąg dalszy rozdawania badziewia: za kupno niezdrowych napojów - masz szansę wygrać więcej niezdrowych napojów oraz zestaw do gry w tenisa stołowego pewnie jakiejś lichej jakości i z wielkim napisem red bull) Zamiast takich "gadżetów" dali by te 150 zł albo 25... Bardziej by się grać chciało może.