Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Sprawdź się w Triathlonie!"Opis konkursu

Wygraj pakiet treningowy, dzięki któremu zostaniesz starannie przygotowany przez profesjonalistów do gdańskiego triathlonu.
Triathlon, który z pozoru jest przeznaczony dla żelaznych ludzi, może odbywać się w formule fun for fun, jako propozycja aktywnego i zdrowego stylu życia spędzania czasu.

Jak wyjaśnia Witold Podgórski z powerOn3city – idea jest bardzo ciekawa i taki jest nasz cel. Chcemy pokazać, że w triathlonie może wystartować każdy, bo w sporcie jak w życiu, nie ma rzeczy niemożliwych.

W ramach wspólnej akcji z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Gdańsku oraz grupą powerOn3city w ramach Aktywuj się w Triathlonie ogłaszamy konkurs.

Szukamy 20 ludzi, którzy zostaną objęci szczegółowym, troskliwym i kompleksowym planem treningowym. W konkursie wziąć może udział każdy, który umie pływać. Wystarczy nadesłać swoje zgłoszenie z motywacją swojego uczestnictwa w imprezie, którego finał rozegramy zostanie w lipcu na gdańskiej plaży w Brzeźnie.
Zgłoszenia należy wysyłać mailem, załączając swoje sportowe zdjęcie (nie przekraczające 1MB) na adres: konkurs@triathlongdansk.eu. 12 lutego podsumujemy wszystkie wnioski jakie do nas napłynęły, a więcej o akcji możecie usłyszeć już dzisiaj w Radiu Gdańsk po godzinie 13:30.

Nagrody

20 osób będzie trenowało pod okiem wykwalifikowanych trenerów do Triatlonu

Nadesłane przez: ludzka_istota Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz