Zakończony

Konkurs "Stop Cafe - dobre miejsce na przerwę w podróży"

Opis konkursu

  • Zrób zdjęcie z kawą
  • Oznacz @orlenstopcafe
  • Dodaj #stopnakawę
  • I wrzuć w relacji na swoim własnym profilu na Instagramie.

Nagrody

  • 50 nagród: karta podarunkowa (zwany dalej „Nagrodą”). Wartość każdej Nagrody (pojedynczego Zestawu określonego w ust. 1 powyżej) wynosi 50 zł (słownie: pięćdziesiąt złotych)
  • 10 nagród: karta podarunkowa (zwany dalej „Nagrodą”). Wartość każdej Nagrody (pojedynczego Zestawu określonego w ust. 1 powyżej) wynosi 100 zł (słownie: sto złotych)
  • 3 (słownie: trzy) nagrody w postaci spotkania z Panią Anitą Włodarczyk (Kawka z Anitą), które odbędzie się w terminie wskazanym przez Organizatora, ale nie później niż do końca 2022 roku w siedzibie Fundatora w Warszawie przy ul. Bielańskiej 12 (zwane dalej „Nagrodą” lub "Spotkaniem"). Fundator ani Organizator nie pokrywają kosztów transportu Laureatów na Spotkanie oraz kosztów zakwaterowania Laureatów. Spotkanie będzie trwało nie dłużej niż 60 minut. Organizator poinformuje Laureatów o terminie Spotkanie, z co najmniej 5 dniowym wyprzedzeniem, przy czym Organizator zastrzega możliwość zmiany terminu Spotkania z przyczyn niezależnych od Organizatora

Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin

Nadesłane przez: agusia32

Podobne konkursy

zielonaszpilka
01.10.2022 23:14:30

Mnie też zawsze żal tych gwiazd ciąganych na takie spotkania. Pamiętam jak był konkurs, gdzie główne to były treningi ze sportowcami i duża część osób rezygnowała z tej nagrody. A tutaj jeszcze dojazd i ewentualny nocleg we własnym zakresie, żeby spotkać się na kawie z Anitą na 60 minut. Uwielbiam ludzi, którzy coś osiągnęli, lubię czytać z nimi wywiady, ale sama niekoniecznie mam potrzebę spotykania się z nimi. Również nie wiem, o czym miałabym z taką gwiazdą rozmawiać.  Mam wrażenie, że zazwyczaj takie spotkania przebiegają w niezręcznej atmosferze :)

0 0
cb656
27.09.2022 18:47:41

Jak znam swojego pecha, grając jak zwykle o kasę, trafiłbym na kawkę z Anitą emotka
Rety... szkoda mi dziewczyny. emotka Zawracanie gitary i tyle. O czym mam z nią gadać, jak mnie ten sport totalnie nie interesuje?! emotka Podrywać też nie zamierzam, bo to nie moja waga... emotka Taki sobie ten konkurs...
RETY, do czego są zmuszani zawodnicy w ramach kontraktu ze sponsorem emotka emotka emotka