Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Strzel fotkę i ustrzel Beats Studio"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 15.11.2012 do: 29.11.2012

Organizatorem konkursu jest serwis Hama Polska.
Zdobądź audiofilskie słuchawki Beats Studio w konkursie organizowanym przez Hama Polska "Strzel fotkę i ustrzel Beats Studio" na portalu społecznościowym facebook.
Prawdziwa gratka dla miłośników muzyki i fotografowania. By stać się posiadaczem wysokiej jakości słuchawek Beats Studio, wystarczy zrobić zdjęcie i zamieścić je na facebooku w aplikacji konkursowej.
Reszta w rękach internautów, którzy oddając głosy wybiorą najlepsze z nadesłanych zdjęć.
Fotografie na temat: "Jak korzystasz z produktu/ów marki Hama" należy przesyłać za pomocą aplikacji konkursowej zamieszczonej w serwisie społecznościowym facebook pod adresem http://apps.facebook.com/strzelfotke.
- Dajemy wolną rękę w kreatywności uczestnikom konkursu, pod warunkiem, że zdjęcie będzie przedstawiało produkt Hama - tłumaczy Maciej Kramer z Hama - To może być np. fotografia, na której uwieczniono jak sprzęt jest wykorzystywany, czy też zaaranżowana scena z produktem Hama.
Autorzy trzech prac, które zyskają najwięcej głosów społeczności skupionej wokół fanpage Hama.pl na facebooku, otrzymają wysokiej jakości słuchawki. Za miejsce pierwsze nagrodą jest audiofilski model Beats Studio. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca wygrają model Plattan Urbanears. Dodatkowo dla autorów kolejnych 10 zdjęć z największą liczbą głosów przewidziano superpojemne karty pamięci Hama 16 GB.
Konkurs trwa od 15 listopada do 29 listopada 2012 roku.
- Jeśli kochasz muzykę i fotografowanie, nie możesz przegapić konkursu Hama.pl - mówi Maciej Kramer z Hama.pl. - Na naszym facebookowym profilu uruchomiliśmy aplikację konkursową "Strzel fotkę i ustrzel Beats Studio", w której za jedno zdjęcie przedstawiające jak korzystasz z produktów Hama, masz szansę na zdobycie słuchawek klasy hi-fi Beats Studio.
Więcej informacji oraz regulamin konkursu dostępny jest na http://apps.facebook.com/strzelfotke


Nagrody:
Nagroda główna: Słuchawki Beats Studio
2 i 3 miejsce: słuchawki Plattan Urbanears
oraz
10 x karty pamięci Hama 16 GB

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez konkurs Hama. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: konkurs Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz