Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Supermocni kontra złodzieje zdrowia"

Konkurs Supermocni kontra złodzieje zdrowia

Opis konkursu

Zadaniem konkursowym jest opisanie w komentarzu pod postem konkursowym jak zachęca się swoje dziecko do zdrowego żywienia. Komisja nagrodzi najbardziej kreatywne odpowiedzi.
Zadania konkursowe zamieszczone po 20.10.2019 r. nie będą brane pod uwagę przez Komisję Konkursową.
Uczestnik może wielokrotnie wysyłać zadanie konkursowe, może jednak zostać nagrodzony wyłącznie raz.
Zadanie konkursowe będzie oceniane przez Komisję Konkursową (dalej „Komisja”).

Nagrody

Maksymalna ilość nagrodzonych osób w konkursie wynosi 3 – rozróżniamy 3 miejsca wygranych dla laureatów konkursu.
Pierwsze miejsce i pierwszą nagrodę stanowi robot planetarny marki Silvercrest + książka „Supermocni kontra Złodzieje Zdrowia” łącznej wartości 285,35 zł brutto. Nagrodę za drugie miejsce stanowi blender kielichowy marki Silvercrest + książka „Supermocni kontra Złodzieje Zdrowia” o łącznej wartości 125,85 zł brutto. Nagrodę za trzecie miejsce stanowi blender kielichowy marki Silvercrest + książka „Supermocni kontra Złodzieje Zdrowia”, o łącznej wartości 125,85 zł brutto.
Do każdej Nagrody zostanie dodana dodatkowa nagroda pieniężna w wysokości odpowiadającej zryczałtowanemu podatkowi dochodowemu od osób fizycznych z tytułu wygranej w Konkursie, liczonemu od ubruttowionej o należny podatek dochodowy wartości danej Nagrody (tj. w kwocie stanowiącej 11,11% wartości nagród opisanych w pkt. 1). Zdobywca Nagrody zgadza się, że kwota dodatkowej nagrody pieniężnej nie podlega wypłacie na jego rzecz, lecz przeznaczona jest na zapłatę podatku należnego
z tytułu wygranej w Konkursie przez Organizatora konkursu.

Nadesłane przez: szczupak Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz