Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Szczęśliwe dziecko = zadowolona mama"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 24.02.2012 do: 7.03.2012

Organizatorem konkursu jest serwis benc.pl.
Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Można oczywiście czekać na laurkę od dziecka i kwiaty od ukochanego męża, ale w międzyczasie można też powalczyć o prezent dla siebie w naszym konkursie, do czego serdecznie zachęcamy. Projekt Egoistka to pierwsze tego typu przedsięwzięcie skierowane do kobiet, które jest odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych i aktywnych Pań. To Projekt skierowany do kobiet samoświadomych i pragnących dokonać odważnych zmian w swoim życiu.

Czekamy na Wasze teksty (forma dowolna, ilość znaków ok. 1000 bez spacji) na temat: Szczęśliwe dziecko = zadowolona mama. Zachęcamy Was do ujęcia w nim zagadnienia pozytywnego egoizmu.

Na Wasze teksty czekamy od 24 lutego do 7 marca 2012 włącznie. Wyniki opublikujemy 8 marca na łamach naszego bloga oraz funpage’a.

Wszystkie prace (możecie dołączyć do nich zdjęcia z dziećmi) prosimy przesyłać na adres: konkurs@benc.pl w temacie wpisując:

Konkurs szczęśliwe dziecko = zadowolona mama

Spośród wszystkich zgłoszeń konkursowych redakcja Benc.pl wybierze 4, które nagrodzi niepowtarzalną biżuterią pracowni Art PARA ufundowaną przez Projekt Egoistka

Nagrody:
biżuteria

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez barbara1910. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: barbara1910 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz