Zakończony

Konkurs sztuki 2024 "Malamegi Lab"

Opis konkursu

Konkurs Malamegi Lab Art Prize jest skierowany do profesjonalnych artystów i amatorów; mogą w nim brać udział graficy, malarze, fotografowie, itp z całego świata. Dopuszczalne są następujące rodzaje prac: malarstwo, fotografia, rzeźba, mix media, prace cyfrowe, wideo, grafika. Konkurs jest wielką okazją dla artystów, którzy mogą wygrać nagrodę pieniężną oraz wystawić własne prace na wystawie. NAGRODY, o łącznej wartości 5000,00€, to:- nagroda na zakup pracy - nagroda pieniężna - książka monograficznaNastępujące rodzaje prac są dopuszczalne: malarstwo, rzeźba, fotografia, mixed media, prace cyfrowe, wideo, grafika, inne (wszystkie prace wizualne, które mogą zostać przedstawione za pomocą obrazu będą dozwolone). Konkurs skierowany jest do profesjonalnych artystów i amatorów; mogą w nim brać udział graficy, malarze, fotografowie, itp z całego świata. Termin zapisów: 10 lipca 2024 Wszystkie informacje na temat konkursu można znaleźć na jego oficjalnej stronie internetowej: www.lab.malamegi.com

Nagrody

NAGRODA NA ZAKUP PRACY
Malamegi Lab zakupi jedną z 12 finałowych prac. Dzieło to stanie się częścią prywatnej kolekcji Laboratorium Malamegi. Jest to nagroda o maksymalnej wartości zakupu 2000,00 euro. Prace nieprzeznaczone do sprzedaży lub o cenie wyższej niż cena nabycia nie będą brały udziału w tej nagrodzie. Te prace nadal będą mogły wygrać jedną z pozostałych nagród.

WYSTAWA ZBIOROWA
Na finałową wystawę konkursu zostanie wybranych 12 artystów. Otwarciu wystawy będzie towarzyszyć katalog ogólny, dostępny przez cały okres jej trwania. Zaproszenia na wernisaż zostaną wysłane do artystów, kuratorów, krytyków, dziennikarzy i mediów miasta goszczącego wystawę.

NAGRODA PIENIĘŻNA
Po zakończeniu wystawy zbiorowej jeden artysta spośród 12 wybranych otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1000,00 euro. Nagroda zostanie przyznana w oparciu o jakość i oryginalność pracy na wystawie. Zwycięska praca pozostanie własnością artysty. Nagroda jest wkładem w rozwój badań estetycznych artysty oraz jego kariery.

KATALOG MONOGRAFICZNY
Jednemu z finalistów zostanie poświęcona książka monograficzna. Monografia zostanie przygotowana przez Malamegi Lab przy wsparciu kuratorów wystawy końcowej. Książka będzie zredagowana, opracowana, drukowana i dystrybuowana na koszt Malamegi Lab. Oprócz kopii w dystrybucji, zostaną wydrukowane kolejne, do użytku osobistego artysty. Dystrybucja monografii będzie prowadzona przez Malamegi na rzecz swoich najlepszych klientów i kolekcjonerów.

Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin

Nadesłane przez: Sylwia

Podobne konkursy

amenhotep1
13.06.2024 00:41:24

Jak zwykle w przypadku konkursu Malamegi Lab osoba zgłaszająca nie umieściła ważnej informacji:
Opłata rejestracyjna od 45 Euro wzwyż.

0 0