Zakończony

Konkurs sztuki współczesnej "Lab VENICE’24"

Opis konkursu

Konkurs skierowany jest do profesjonalnych artystów i amatorów; mogą w nim brać udział graficy, malarze, fotografowie, itp z całego świata.
Konkurs ma na celu promowanie uczestniczących w nim artystów, dając im okazję do efektywnej promocji na rynku sztuki i dekoracji.
Artyści mogą swobodnie interpretować konkurs wg. własnej wrażliwości.
Temat jest dowolny.

Opłata za udział:
  • 1 praca = €45,00
  • 2 prace = €75,00
  • 3 prace = €105,00
  • 4 prace = €125,00
  • 5 prace = €140,00
  • 6 prace = €150,00

Nagrody

NAGRODA NA ZAKUP PRACY
Malamegi Lab zakupi jedną z 12 finałowych prac. Dzieło to stanie się częścią prywatnej kolekcji Laboratorium Malamegi. Jest to nagroda o maksymalnej wartości zakupu 2000,00 euro. Prace nieprzeznaczone do sprzedaży lub o cenie wyższej niż cena nabycia nie będą brały udziału w tej nagrodzie. Te prace nadal będą mogły wygrać jedną z pozostałych nagród.

WYSTAWA ZBIOROWA
Na finałową wystawę konkursu zostanie wybranych 12 artystów. Otwarciu wystawy będzie towarzyszyć katalog ogólny, dostępny przez cały okres jej trwania. Zaproszenia na wernisaż zostaną wysłane do artystów, kuratorów, krytyków, dziennikarzy i mediów miasta goszczącego wystawę.

NAGRODA PIENIĘŻNA
Po zakończeniu wystawy zbiorowej jeden artysta spośród 12 wybranych otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1000,00 euro. Nagroda zostanie przyznana w oparciu o jakość i oryginalność pracy na wystawie. Zwycięska praca pozostanie własnością artysty. Nagroda jest wkładem w rozwój badań estetycznych artysty oraz jego kariery.

KATALOG MONOGRAFICZNY
Jednemu z finalistów zostanie poświęcona książka monograficzna. Monografia zostanie przygotowana przez Malamegi Lab przy wsparciu kuratorów wystawy końcowej. Książka będzie zredagowana, opracowana, drukowana i dystrybuowana na koszt Malamegi Lab. Oprócz kopii w dystrybucji, zostaną wydrukowane kolejne, do użytku osobistego artysty. Dystrybucja monografii będzie prowadzona przez Malamegi na rzecz swoich najlepszych klientów i kolekcjonerów.

Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin

Nadesłane przez: Sylwia

Podobne konkursy

amenhotep1
01.03.2024 23:33:43

Wreszcie ktoś profesjonalne dodał i opisał konkurs Malamegi Lab  - dziękuję Sylwio emotka

0 0