Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Terma Bania szuka Małego Ambasadora"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 25.06.2012 do: 10.07.2012

Organizatorem konkursu jest serwis termabania.pl.
Już 15 lipca Terma Bania w Białce Tatrzańskiej obchodzić będzie swoje pierwsze urodziny. Specjalnie z tej okazji przygotowano konkurs na ambasadora ośrodka. Może nim zostać każde dziecko, które w 2012 r. również kończy roczek. Zwycięzca otrzyma - obowiązującą przez kolejne 12 miesięcy - rodzinną wejściówkę open i weźmie udział w uroczystym zdmuchnięciu świeczki na urodzinowym torcie.

Początek lata w Termie Bania to nie tylko moc atrakcji związanych z wodnym szaleństwem i wakacyjnym odpoczynkiem, to również przygotowania do uczczenia pierwszej rocznicy otwarcia ośrodka.

To właśnie z okazji urodzin Terma Bania chce namówić rodziców wszystkich "roczniaków" do wspólnej zabawy.

Aby wziąć udział w konkursie na Małego Ambasadora Termy Bania, wystarczy przesłać zdjęcie swojego dziecka w stroju góralskim na adres e-mail: casting@termabania.pl. W treści maila należy krótko uzasadnić, dlaczego właśnie ono powinno zostać zwycięzcą. Zgłoszenia należy przesyłać do 10 lipca 2012 r. Uroczyste wręczenie nagrody nastąpi w trakcie przyjęcia urodzinowego, które odbędzie się 15 lipca, na terenie ośrodka. O tym, które dziecko biorące udział w konkursie, zostanie Małym Ambasadorem Termy Bania, zadecyduje jury. Na bohatera zwycięskiej fotografii i jego rodziców czeka, obowiązująca przez cały następny rok, rodzinna wejściówka open do Termy Bania.


Nagrody:
Obowiązująca przez cały rok, rodzinna wejściówka open do Termy Bania

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ lub TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez mkisiel. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: mkisiel Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz