Zakończony

Konkurs "The Nature Photography Contest 2023"

Opis konkursu

Odkryj i uchwyć piękno naszej planety dzięki konkursowi The Nature Photography Contest. Ten ekscytujący międzynarodowy konkurs fotograficzny celebruje naturę w jej najlepszym wydaniu. Od zapierających dech w piersiach naturalnych krajobrazów po majestat dzikiej przyrody lub pokazanie wpływu człowieka na przyrodę - każde zdjęcie opowiada wyjątkową historię.
Zdjęcia można przesyłać do 22 listopada 2023 roku. Masz niewiele czasu, aby podzielić się swoją wyjątkową perspektywą i pomóc zwiększyć świadomość na temat znaczenia ochrony naszego cennego środowiska.
Dołącz do nas w tym świętowaniu związku między fotografią a naturą. Zarejestruj się do 22 listopada na stronie https://thenaturephotocontest.com i podziel się swoją wizją świata przyrody. Nie przegap swojej szansy na wygranie 2000 euro w nagrodach pieniężnych, międzynarodowego uznania i stań się częścią globalnego ruchu na rzecz ochrony przyrody!
Uchwyć ducha konkursu The Nature Photography Contest i pomóż nam podkreślić cuda naszej planety: nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Twoje wspaniałe zdjęcia!

Nagrody

Konkurs oferuje nagrody o łącznej wartości 2000 euro, które zostaną rozdzielone w następujący sposób:
  • 1000 € Fotografia roku
  • 100 € dla zwycięzcy każdej kategorii
  • Trofeum dla fotografa roku
  • Wyróżnienia

Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin

Nadesłane przez: The Nature Photography Contest

Podobne konkursy

Brak komentarzy.