Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Trenuj z Ewą Chodakowską"

Opis konkursu

Aby przystąpić do Konkursu, Uczestnik musi posiadać dowód zakupu, oraz w czasie trwania Konkursu wysłać na numer 7168 wiadomość tekstową SMS (koszt 1 SMSKa 1,00 PLN + VAT dla wszystkich polskich sieci komórkowych) w której prześle tekst mający przekonać Komisję Konkursową dlaczego to właśnie on powinien odbyć trening z Ewą Chodakowską ("Zgłoszenie"). Zgłoszenie winno zaczynać się od sformułowania: "Trening jest dla mnie (...)".

Nagrody

20 nagród głównych w postaci możliwości treningu z Ewą Chodakowską w Warszawie, transport do/z miejsca treningu do/z hotelu, nocleg w Hotelu 3*** i drobny upominek z podpisem Ewy Chodakowskiej. Wartość Nagrody Głównej ustala się na kwotę 790 PLN (siedemset dziewięćdziesiąt złotych). Data realizacji Nagrody Głównej będzie mieścić się w terminie określonym przez Organizatora.
25 nagród dodatkowych w postaci wejściówki (biletu) na trening Ewy Chodakowskiej pod nazwą "ewa&adidas #mygirls tour", z tym jednak zastrzeżeniem, iż trening o którym mowa powyżej odbywać się będzie w pięciu miastach w podanych datach: Łódź: 12 kwietnia 2014r., Katowice: 10 maja 2014r., Warszawa 17 maja 2014r., Trójmiasto: 7czerwca 2014r., Szczecin 14 czerwca 2014r. W związku z powyższym na każdą lokalizację (miasto) będzie przypadać pięć Nagród Dodatkowych.

Nadesłane przez: ivanotta Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz