Zakończony

Konkurs "Tubądzin Design Awards 2022"

Opis konkursu

Konkurs przeznaczony jest dla architektów, architektów wnętrz lub projektantów, którzy profesjonalnie wykonują ten zawód oraz dla studentów do 30 roku życia, studiujących na kierunkach związanych z architekturą, architekturą wnętrz lub projektowaniem.

W konkursie mogą brać udział uczestnicy indywidualni oraz zespoły. Uczestnik w każdej kategorii konkursowej może zgłosić dowolną liczbę prac i może wziąć udział w dowolnej liczbie etapów konkursu.

Zadanie konkursowe polega na przedstawieniu projektów z dziedziny architektury, architektury wnętrz oraz designu, w których wykorzystane zostaną produkty Tubądzin .

Nagrody

Łączna pula nagród w konkursie wynosi 78 000 EURO.

Oprócz nagród finansowych na zwycięzców czekają wyjazdy do: Tokio, Paryża, targi designu Salone de Mobile w Mediolanie.

Dla studentów i młodych projektantów przewidziano staż w pracowni Martin Duplantier Architectes w Paryżu.

W kategorii specjalnej Culture FORM oprócz nagrody pieniężnej, zwycięzca będzie miał możliwość dołączenia do prestiżowego zespołu twórców związanych z Operą Narodową i współtworzenia oprawy oraz scenografii spektaklu realizowanego w Teatrze Wielkim w Warszawie.

Nagrody przyznawane są w trybie etapowym oraz całorocznym. W każdym etapie konkursu organizatorzy przewidują nagrodzenie: trzech projektów w kategorii Young Power, Everyday Design, Unlimited Architecture, oraz wyłonienie jednego projektu w kategorii CultureFORM i jednej Nagrody Publiczności.

W finale konkursu organizatorzy przewidują wyłonienie: Grand Prix 2022 i II i III Nagrody sposród finałowych projektów w kategorii Young Power, Everyday Design, Unlimited Architecture oraz laureata kateogorii CultureFORM.

Dodatkowo zostaną przyznane Nagrody Specjalne:
  • za skalę inwestycji, która wybierana jest spośród wszystkich zgłoszonych projektów,
  • challenge za nietypowe wykorzystanie zastosowanie produktów Tubądzin,
  • project: facade za najlepszą fasadę/elewację,
  • obiekt z płytek ceramicznych.

Przejdź do strony z konkursem

Nadesłane przez: termitek99

Podobne konkursy

Brak komentarzy.