Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Twój pierwszy krok ku pielęgnacji"

Konkurs Twój pierwszy krok ku pielęgnacji

Opis konkursu

Kup dowolny żel pod prysznic Luksja i zachowaj paragon.
Wypełnij zgłoszenie i odpowiedz na pytanie.
Gdyby koleżanka zapytała Cię o żel pod prysznic Luksja, co byś jej powiedziała/ał?

Nagrody

  • 3x bon 2000 zł do SPA
  • 50x zestaw Luksja

Nadesłane przez: szesnaście Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

kumulacja

01.10.19 19:50:50

7 października zbiera się Komisja Konkursowa, a po 4 dniach od posiedzenia komisji prześlą sms-y do zwycięzców.

0 0

zielonaszpilka

05.08.19 22:19:54

Bardzo dobrze, że jest napisany pierwszy komentarz. Nie jest to oczywiste. Jeśli organizator prowadzi jednocześnie dwie akcje wymagające zakupu produktu, to bez tego zapisu można wziąć udział w obu na jednym paragonie, bo dlaczego by nie? Taki zapis to wyklucza.

Ps. Co to za dziwna captcha? emotka

ewelina

05.08.19 14:44:07

Poprzedni komentarz jest całkowicie bezsensowny. Regulamin to regulamin, rzecz wiadoma. Przecież to jest oczywiste, że aby wziąć udział w konkursie promocyjnym trzeba KUPIĆ produkt promocyjny, ale posłużyć się paragonem z zarejestrowanym kupnem produktu można TYLKO RAZ, i nie może to być produkt który dostaliśmy za darmo, np. testowaliśmy. W końcu firmom zależy na kupnie produkt. Kupisz, możesz zagrać o nagrodę, ale tylko raz. By zagrać drugi raz musisz znów dokonać zakupu. To zrozumiałe.

0 0

dromader

05.08.19 12:26:34

UWAGA na zapis w regulaminie:
Dowód zakupu, o którym mowa w pkt 2.2 lit. b) Regulaminu może stanowić podstawę do wzięcia udziału tylko w jednej prowadzonej przez Organizatora akcji promocyjnej produktów marki Luksja. W szczególności, dowód zakupu, którym Uczestnik posłużył się w promocji prowadzonej przez Organizatora pod nazwą „Wypróbuj za darmo i podziel się opinią", której regulamin dostępny jest pod adresem internetowym www.ku-pielegnacji.pl nie może stanowić podstawy do udziału w niniejszym Konkursie.

Dodaj komentarz