Reklama na e-Konkursy.info 24.08.19 20:27:44

Konkurs "Ty projektujesz, my szyjemy. Jedyna taka klapka"

Konkurs Ty projektujesz, my szyjemy. Jedyna taka klapka

Opis konkursu

"Ty projektujesz, my szyjemy. Jedyna taka klapka".

Kochani – to Wy tworzycie z nami markę, wiecie, co jest dla Was ważne i czego oczekujecie, dlatego postanowiłyśmy zaangażować Was w pierwszy etap procesu, w efekcie którego powstaje nasz produkt!

ZAPROJEKTUJ swoją wymarzoną KLAPKĘ dowolną techniką: narysuj, sklej, uszyj, namaluj, wytnij... Jak zawsze czekamy na to, w jaki sposób nas zaskoczysz! W projekcie zaproponuj rozwiązania, które są dla Ciebie ważne pod względem estetycznym i kolorystycznym, dodaj coś od siebie, bądź jak najbardziej kreatywna! Możesz również dołączyć propozycję nazwy zaprojektowanego modelu. Niech to będzie Twoja indywidualna, wymarzona klapka! Panowie! Konkurs jest także dla Was – możecie zaskoczyć swoją partnerkę projektem od serca!

Wybierzemy, naszym zdaniem, najciekawszy, najbardziej kreatywny pod względem rozwiązań, estetyki wykonania i możliwy do zrealizowania projekt.
Przewidziana jest wyjątkowa NAGRODA: specjalnie dla autora najlepszego projektu zrealizujemy marzenie – otrzyma od nas zaprojektowaną przez siebie, wymarzoną klapkę FARBOTKA!

Nagrody

Specjalnie dla autora najlepszego projektu zrealizujemy marzenie – otrzyma od nas zaprojektowaną przez siebie, wymarzoną klapkę FARBOTKA!

Nadesłane przez: Farbotka Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz