Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Ufamy naturze"

Konkurs Ufamy naturze

Opis konkursu

Konkurs przeprowadzany jest w dwóch kategoriach wiekowych:
– od 3 do 6 lat,
– od 7 do 13 lat
Celem wzięcia udziału w konkursie, należy pobrać od farmaceuty formularz zgłoszeniowy, a następnie wysłać pracę wraz z wypełnionym formularzem na adres GreyTree, ul. Kaliska 1/2, 02-316 Warszawa
Tematem konkursu jest przedstawienie przyrody i radości jaką daje przebywanie na jej łonie. Przedmiotem pracy powinna być natura, środowisko naturalne, przyroda i wariacje na jej temat.

Zagadnienie jest bardzo rozległe, dzięki czemu za inspirację może posłużyć dosłownie wszystko co związane jest ze środowiskiem, naturą i przyjemnością, a skojarzeń jest niezliczona ilość. Wszystko zależne jest od Waszej inwencji a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.
Po zakończeniu konkursu prace zostaną zamieszczone na stronie ufamynaturze.pl. W terminie 31.03.2014 r. - 5.05.2014 r. odbędzie się głosowanie internautów.
Dnia 7.05.2014 r. na stronie ufamynaturze.pl zostanie ogłoszona lista nagrodzonych prac wybranych prze internautów.
Szczegóły dotyczące konkursu, wyboru najlepszych prac i nagród zamieszczone są w regulaminie konkursu na stronie ufamynaturze.pl
Konkurs trwa od 14.02.2014 r. do 5.05.2014 r.

Nagrody

- Nagrodą główną w kategorii wiekowej 3-6 lat jest DVD z serią filmów "Była sobie ziemia", dystrybutor: Hippocampus o wartości 96,99 PLN. Nagrody główne są 3.
- Nagrodą wyróżnieniem w kategorii wiekowej 3-6 lat jest książka "Jak to jest zrobione?", wydawnictwo: Hachette Livre Wiedza i Życie o wartości 51,99 PLN. Nagród wyróżnień jest 3.
- Nagrodą główną w kategorii wiekowej 7-13 lat jest zestaw naukowy "Szalona chemia dzika fizyka", producent: Dromader o wartości 89,99 PLN. Nagrody główne są 3.
- Nagrodą wyróżnieniem w kategorii wiekowej 7-13 lat jest książka "Encyklopedia – KOSMOS" wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Spółka z o.o. S.K.A. o wartości 35,99 PLN. Nagród wyróżnień jest 3.

Nadesłane przez: mkrzysiek Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz