Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "W poszukiwaniu wiosny z Trollbeads"Opis konkursu

Znudzeni zimą postanowiliśmy wyruszyć na poszukiwania wiosny. Potrzebujemy Waszej detektywistycznej pomocy! Każdy, komu uda się utrwalić na fotografii oznaki wiosny w połączeniu z dowolnym produktem Trollbeads nie tylko ułatwi nam poszukiwania, ale weźmie udział w naszym konkursie!

Zdjęcia wraz z tytułem i krótkim komentarzem należy przesyłać na adres: konkursy@trollbeads.pl lub opublikować na naszym profilu! Wszystkie trafią do naszego konkursowego albumu. Zabawę zakończymy 28 marca!

Nagrody

Zwycięzca otrzyma gift card o wartości 100 zł, zdobywca II miejsca – gift card o wartości 50 zł.
Trollbeads to firma oferująca ekskluzywną biżuterię, założona w 1976 w Danii przez duńską projektantkę Lise Aagaard. Firma jako pierwsza na świecie rozpoczęła produkcję biżuterii modułowej, w której poszczególne elementy bransoletki, takie jak korale, zapięcia, łańcuszki, są wymienialne i sprzedawane osobno. Nazwa firmy odnosi się do pierwszego koralika, który przedstawiał twarz baśniowego gnoma. Dziś biżuteria Trollbeads jest sprzedawana w prawie pięćdziesięciu krajach na całym świecie - zarówno w punktach stacjonarnych, jak i przez Internet.

Nadesłane przez: monk Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz