Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Wakacje na BALI" Kraków

Opis konkursu

Konkurs trwa do: 31.07.2012

Organizatorem konkursu jest serwis mastokobiet.pl.
Wymyśl sposób, w jaki podrasować Twój urlop i wygraj namiastkę raju!

Rebus, zdjęcie, gra słów. Urlop na BALI nie musi oznaczać urlopu na końcu Azji, tak samo jak wakacje na KRECIE być może zakończą się kilka stóp pod ziemią. Rusz głową i udowodnij nam, że wakacje to nie miejsce, ale stan ducha

Nagrody:
I MIEJSCE
ROYAL LULUR - królewski rytuał o wartości 520zł
Kąpiel stóp, oczyszczenie ciała mydłem jaśminowo - kokosowym, lawendowy lulur, tradycyjny balijski boreh, różany peeling twarzy, serum liftingujące z jadem kobry oraz maseczka z 24 - karatowego złota, masaż głowy, refleksologia stóp, masaż balijski całego ciała z wykorzystaniem olejków relaksacyjnych.
Czas trwania: 150 min

II MIEJSCE
EKSTAZA Z JADEM KOBRY - orientalnie
Kąpiel stóp, oczyszczenie ciała mydłem jaśminowym, peeling kawowy, kokosowa maska, peeling twarzy motylimi kokonami, masaż twarzy olejkiem z zawartością jadu kobry, masaż refleksologiczny stóp, aplikacja na ciało balsamu - Cobra Venom.
Czas trwania: 100 min

III MIEJSCE
PIJAT BALI - masaż balijski
Swobodny przepływ energii witalnej jest celem i drogą do osiągnięcia pełnego odprężenia. Dotyk kojących dłoni, masaż i egzotyka aromatów - to kwintesencja wielowiekowej historii i kultury Bali oraz Jawy. Hipnotyczna harmonia koloru, wonności i spokoju. Tradycyjne techniki oparte na filozoficznej koncepcji przepływu energii i uzdrawiającej mocy akupresury, refleksologii. Od tknięć po dotknięcia i delikatny ucisk dający ujście przeżytym stresom i kojące rozluźnienie tak spinanym na co dzień mięśniom. Chwile ożywczej rekreacji ciała, wytchnienia dla ducha i umysłu.
Czas trwania: 90 min

To wszystko czeka na 3 szczęśliwych zwycięzców w Krakowie - Thai Bali, ul. Floriańska 36, Kraków, www.thaibali.pl

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez bmacieja. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodała mkmadzia7

Nagrody

Nadesłane przez: bmacieja Opublikowane przez: mkmadzia7

Podobne konkursy

Dodaj komentarz