Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Wakacje z Yoomi"

Konkurs Wakacje z Yoomi

Opis konkursu

Konkurs polega na wymyśleniu opisu do obrazka konkursowego oraz polubieniu profilu organizatora wraz z oznaczeniem w komentarzu 3 osób.
Z zamieszczonych opisów zostanie wybranych 6, których pomysłodawcy otrzymają nagrody. Liczy się pomysłowość i kreatywne podejście.
Zwycięzcy zostaną poinformowani w wiadomości prywatnej w postaci notatki na fanpage’u Yoomi w dniu 19.07.2019 r. Laureat konkursu zobowiązany jest wysłać, najpóźniej do 22.07.2019 r., swój adres korespondencyjny w wiadomości prywatnej przesłanej do Yoomi w ramach Facebooka. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez laureata adresu do korespondencji. Wysyłka upominków tylko na terenie Polski.

Nagrody

  • 3x zestaw: Yoomi 140 ml GOLD z limitowanej serii z podgrzewaczem i kapsułą, okulary przeciwsłoneczne Tootiny Classic dla dziecka 0-3 lat lub 3-6 lat (do wyboru) w kolorze RÓŻOWYM, krem ochronny Pharmaceris do twarzy od 1 dnia życia z filtrem 50+UVA, uniwersalny pasek do okularów dla dziecka Tootiny o długości 25 cm w białym kolorze
  • 3x zestaw: Yoomi 140 ml GOLD z limitowanej serii z podgrzewaczem i kapsułą, okulary przeciwsłoneczne Tootiny Classic dla dziecka 0-3 lat lub 3-6 lat (do wyboru) , krem ochronny Pharmaceris do twarzy od 1 dnia życia z filtrem 50+UVA, uniwersalny pasek do okularów dla dziecka Tootiny o długości 25 cm w białym kolorze

Nadesłane przez: Yoomi Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz