Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Wakacje ze Świerszczykiem sierpień"

Opis konkursu

Konkurs trwa do: 31.08.2012

Organizatorem konkursu jest serwis swierszczyk.pl.
Sierpień - rodzinne zgadywanie
Lato - wymarzony, upragniony, wytęskniony czas! Idealny moment na to, by pielęgnować miłość do literatury. Pomocny w tym z pewnością będzie magazyn dla dzieci "Świerszczyk". W sierpniu zaprasza wszystkich miłośników książek do wzięcia udziału w zagadkowym konkursie! Czytamy i główkujemy! Po każdej wakacyjnej lekturze wspólnie wymyślamy książkowe zagadki i przysyłamy je do "Świerszczyka". W zagadce trzeba zaszyfrować tytuł książki albo imię i nazwisko bohatera, albo miejsce akcji. Chodzi oczywiście o to, by potem rozwiązujący, dowiedzieli się, o jaką książkę chodzi. Forma zagadek jest dowolna - można przysyłać wierszyki, rebusy, szarady i inne łamigłówki. Książkowe zagadki można zgłaszać w terminie do 31 sierpnia 2012 r.
Prace konkursowe można przysyłać e-mailem na adres: swierszczyk@swierszczyk.pl lub na adres redakcji: Aleje Jerozolimskie 146 D, 02-305 Warszawa.

Nagrody:
Najciekawsze zagadkowe pomysły zostaną opublikowane na stronie internetowej, a ich autorzy otrzymają supernagrody, a wśród nich:
 3 roczne prenumeraty "Świerszczyka",
 10 pluszowych Bajetanów,
 10 książek "Z pamiętnika pewnego Świerszczyka".

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez gracet. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: gracet Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz