Konkurs "Wakacyjna GeoFotka"
Opis konkursu
W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół ponadpodstawowych.
"Konkurs polega na wykonaniu zdjęcia obiektu geologicznego i przygotowaniu krótkiego opisu. Opis powinien zawierać najważniejsze informacje dotyczące obiektu zaprezentowanego na zdjęciu oraz opis wrażeń, uczuć, przeżyć i emocji, które ten obiekt wywołał w autorze.
Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedno zdjęcie.
Fotografię należy przesłać za pomocą formularza na stronie konkursu.
"Konkurs polega na wykonaniu zdjęcia obiektu geologicznego i przygotowaniu krótkiego opisu. Opis powinien zawierać najważniejsze informacje dotyczące obiektu zaprezentowanego na zdjęciu oraz opis wrażeń, uczuć, przeżyć i emocji, które ten obiekt wywołał w autorze.
Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedno zdjęcie.
Fotografię należy przesłać za pomocą formularza na stronie konkursu.
Nagrody
Nagrody w postaci sprzętu turystycznego zostaną przyznane w dwóch kategoriach: „najlepsze zdjęcie” i „najciekawszy opis”.
Nadesłane przez:
awe
Brak komentarzy.