Do zakończenia 100 dni

Konkurs "Wakacyjna GeoFotka"

Opis konkursu

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół ponadpodstawowych.
"Konkurs polega na wykonaniu zdjęcia obiektu geologicznego i przygotowaniu krótkiego opisu. Opis powinien zawierać najważniejsze informacje dotyczące obiektu zaprezentowanego na zdjęciu oraz opis wrażeń, uczuć, przeżyć i emocji, które ten obiekt wywołał w autorze.

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedno zdjęcie.

Fotografię należy przesłać za pomocą formularza na stronie konkursu.

Nagrody

Nagrody w postaci sprzętu turystycznego zostaną przyznane w dwóch kategoriach: „najlepsze zdjęcie” i „najciekawszy opis”.

Przejdź do strony z konkursem

Nadesłane przez: awe

Brak komentarzy.