Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "WALLDESIGN: Pokaż Twoją ścianę inspiracji"

Konkurs WALLDESIGN: Pokaż Twoją ścianę inspiracji

Opis konkursu

Zadaniem uczestników jest zaprezentowanie samodzielnie wykonanego zdjęcia, inspirowanego dowolnym wzorem dekoracyjnych elementów ściennych WALLDESIGN. Co miesiąc – od marca do lipca – nagrodzone zostaną 3 najciekawsze fotografie. Zwycięzcy otrzymają karty prezentowe WestwingNow o wartości 500 zł, aparaty INSTAX Mini 9 z zestawem wkładów lub kamery SAMSUNG Gear 360. Z kolei w sierpniu wybrane zostanie tylko jedno zdjęcie, którego twórca otrzyma 20 m2 dowolnego wzoru paneli WALLDESIGN o wartości niemal 2 000 złotych. To będzie początek wspaniałej metamorfozy.

Pokaż Twoje inspiracje
Zwycięskie fotografie wraz z wzorami paneli, które były inspiracją, co miesiąc będą publikowane na stronach i profilach społecznościowych WALLDESIGN i SWISS KRONO Polska. Jednocześnie, dzięki zaangażowaniu wszystkich uczestników konkursu, powstanie unikatowa galeria zdjęć inspirowanych 18 wzorami ściennych dekoracji WALLDESIGN. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie www.walldesign-konkurs.pl i dołączyć zdjęcie inspirowane dekoracjami ściennymi wraz z krótkim uzasadnieniem wyboru.

Głównym organizatorem akcji oraz sponsorem nagród jest WALLDESIGN SWISS KRONO, a partnerami konkursu są magazyn „Cztery Kąty” oraz portale Homebook.pl i Domosfera.pl.

Nagrody

Co miesiąc do wygrania aparat Instax mini 9 z zestawem wkładów, kamerka Samsung Gear 360, bony prezentowe do WestwingNow o wartości 500zł. Nagrodą główną w konkursie są dekoracje ścienne Walldesign do Twojego wnętrza o wartości 2000zł!

Nadesłane przez: walldesign Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz