Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Wiosenny z Eurocampem"

Konkurs Wiosenny z Eurocampem

Opis konkursu

Ponieważ wiosna w tym roku to pojęcie dość abstrakcyjne, mamy dla Was konkurs, który mamy nadzieję, zachęci niektórych do odwiedzenia cieplejszych miejsc w Europie, w których wiosna objawiła się już w najpiękniejszych formach. Wymyślcie krótką rymowankę zachęcającą innych do wyjazdu wiosną na wybrany przez Was camping znajdujący się w ofercie w Eurocampu ( www.eurocamp.pl ). Swoje wierszyki wpisujcie pod konkursowym zdjęciem do 28 marca włącznie. 29 marca, autorów 4 najciekawszych prac, nagrodzimy zestawami nagród.

Nagrody

1.książka z serii Mali Podróżnicy w Wielkim Świecie „Chorwacja”, książka z serii Mali Podróżnicy w Wielkim Świecie „Bali”, torba firmowa Eurocampu.

2. książka z serii Mali Podróżnicy w Wielkim Świecie „Chorwacja”, książka z serii Mali Podróżnicy w Wielkim Świecie „Bali”, torba firmowa Eurocampu.

3. książka „Włochy – festyny, turnieje, palia”, mapa-przewodnik Wenecji z serii „Miasto jak na dłoni” National Geographic”, torba firmowa Eurocampu.

4. przewodnik po Rzymie Petit Fute, mapa-przewodnik Wenecji z serii „Miasto jak na dłoni” National Geographic ”, torba firmowa Eurocampu.

Jak zwykle przewidujemy również nagrody dodatkowe w postaci gadżetów Eurocampu. Zapraszamy do zabawy!

Nadesłane przez: judytak Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz