Konkurs "Witamy wiosnę"
Opis konkursu
1. Polub post,
2. Udostępnij post na swojej tablicy,
3. W komentarzu napisz „Witam wiosnę”.
2. Udostępnij post na swojej tablicy,
3. W komentarzu napisz „Witam wiosnę”.
Nagrody
Dla dwóch osób przygotowaliśmy super nagrodę - jeden z produktów niedostępny w regularnej ofercie - Alpejski płyn do kąpieli 250 ml lub Relaksujący płyn do kąpieli 250 ml.
Nadesłane przez:
Zlota
Podobne konkursy
-
Konkurs "Tata na medal Kończy się jutro
-
Konkurs na otwarcie basenu! do godz. 12:00 Do zakończenia 4 dni
-
Wrocław: Konkurs "Asia Mama" Kończy się jutro
-
Wrocław: Wygraj bilety do Vertigo Start za 4 dni
-
Konkurs z okazji Dnia Ojca Do zakończenia 3 dni
-
Wygraj dowolną torbę ze sklepu Gadka Szmatka Do zakończenia 3 dni
-
Wygraj nową kolekcję CUTE but HOT! Kończy się jutro
-
Wygraj 4 bilety na rejs Doliną Rospudy Do zakończenia 5 dni
-
Wygraj dowolną atrakcję dla Twojego dziecka Do zakończenia 4 dni
-
Wygraj namiot 4x8 m na cały weekend! do godz. 12:00 Kończy się jutro
Brak komentarzy.