Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Wnętrza VOX"

Opis konkursu

Wnętrzarska akcja z Radzka trwa! Widzieliście już serię filmów Magdy o urządzaniu mieszkania z VOX? Vlog opowiadający o wnętrzarskiej przygodzie oraz haul zakupowy z artykułami dekoracyjnymi czekają na Was na kanale Radzkiej - link znajdziecie w komentarzu

Pod drugim filmem wspólnie przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Koniecznie napiszcie nam, co dla Was Tworzy dom - co sprawia, że czujecie się jak u siebie?

Dla autorów 3 najbardziej chwytających za serce wypowiedzi przygotowaliśmy karty podarunkowe o wartości 500 PLN do wykorzystania na vox.pl oraz wyjątkowe egzemplarze naszej pierwszej książki "W DOMU" w wybranej okładce Dokładamy także 10 sztuk jako nagrody pocieszenia dla kolejnych 10 osób! Warto się dzielić, prawda? Do zobaczenia w komentarzach!

Nagrody

Dla autorów 3 najbardziej chwytających za serce wypowiedzi przygotowaliśmy karty podarunkowe o wartości 500 PLN do wykorzystania na vox.pl oraz wyjątkowe egzemplarze naszej pierwszej książki "W DOMU" w wybranej okładce Dokładamy także 10 sztuk jako nagrody pocieszenia dla kolejnych 10 osób!

Nadesłane przez: kachna1111 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz