Zakończony

Konkurs "Wybierz stacje na wakacje!"

Opis konkursu

Akcja „Wybierz stacje na wakacje!” rozpoczyna się 1 lipca i potrwa do 30 września 2016. Aby wziąć w niej udział należy zatankować minimum 20 litrów dowolnego paliwa na stacji Total, a następnie zarejestrować kod konkursowy otrzymany w miejscu zakupu. Kod trzeba aktywować na stronie wakacjeztotal.pl, wypełnić wymagane pola formularza rejestracyjnego oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe „Gdzie pojedziesz na wycieczkę marzeń i dlaczego?”.
Konkurs organizowany jest na terenie Rzeczypospolitej Polskiej na stacjach paliw funkcjonujących pod marką Total, których lista znajduje się w regulaminie oraz na wakacjeztotal.pl.

Nagrody

Przez cały czas trwania konkursu, codziennie jedna osoba zostanie nagrodzona power bankiem Power Jam 3 in 1 z logo Total. Ten gadżet ma 3 funkcje – może służyć, jako bank energii, głośniki i statyw do smartfona. Power bank sprawdza się wszędzie tam, gdzie jesteśmy „odcięci” od prądu np. podczas podróży czy wszelkiego rodzaju wypadach oraz w innych sytuacjach, w których potrzebna jest nam dodatkowa moc w telefonie, tablecie, aparacie, czy odtwarzaczu MP3.
W czasie trwania konkursu, co miesiąc będą wyłaniani laureaci, którzy otrzymają smartfona Apple iPhone SE 16GB lub tablet Apple iPad Air 2 64GB Wi-Fi + Cellular – urządzenia pozwalające każdemu kierowcy i pasażerowi na bezproblemowe podróżowanie z możliwością pozostawania cały czas w zasięgu sieci. W puli nagród miesięcznych przewidziane są 3 iPady oraz 6 iPhone’ów. Co miesiąc do zdobycia są 2 iPhone`y i 1 iPad, a zatem raz w miesiącu aż trzy osoby będą mogły wygrać najpopularniejsze produkty firmy Apple.
Najciekawsza z konkursowych odpowiedzi zdobędzie w finale nagrodę główną – voucher na wakacje o wartości 10 000 zł. Ta kwota z pewnością pozwoli na zrealizowanie wymarzonej podróży w najodleglejszy zakątek świata.

Przejdź do strony z konkursem

Nadesłane przez: KamilaTyniec

Podobne konkursy

Brak komentarzy.