Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Wygraj bilet na Euro 2012, poczuj prawdziwe sportowe emocje"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 1.03.2012 do: 30.06.2012

Organizatorem konkursu jest serwis carlsberg.pl.
W konkursie nagradzani są Uczestnicy, którzy dokonali największych wartościowych zakupów produktów promocyjnych, w danym etapie konkursu, w danym Sklepie Konkursowym, z wyłączeniem transakcji specjalnych.
Organizator w każdym etapie konkursu w każdym Sklepie Konkursowym wyłoni 40 laureatów nagród miesięcznych.
Dodatkowo, Uczestnik który dokona największych łącznych zakupów produktów promocyjnych w I i II etapie (suma zakupów produktów promocyjnych w I i II etapie), w każdym Sklepie Konkursowym otrzyma nagrodę główną.

Zakupy promocyjne dokonane w danym sklepie mogą być kumulowane w trakcie trwania danego etapu konkursu tzn. pojedyncze zakupy promocyjne danego Uczestnika, dokonane w danym sklepie, będą sumowane przez cały okres trwania danego etapu konkursu. Do tworzenia rankingu w konkursie brana będzie cała łączna wartość zakupów produktów promocyjnych danego Uczestnika w danym etapie konkursu, dokonanych w danym sklepie.

Konkurs rozstrzygany jest w każdym Sklepie Konkursowym z osobna, na podstawie danych sprzedażowych z tego Sklepu Konkursowego.

W przypadku stwierdzenia, iż w danym Sklepie Konkursowym więcej niż jeden Uczestnik dokonał zakupów na taką samą wartość, Laureatem nagrody zostanie Uczestnik, którego ostatnie zakupy produktów promocyjnych w okresie trwania konkursu zostały dokonane wcześniej wg daty zakupu.

Nagrody:
Nagrodą miesięczną, za dany etap konkursu odpowiednio jest:
za I etap konkursu, komplet 6-ciu szklanek Carlsberg UEFA EURO 2012 o jednostkowej wartości 30,55 zł brutto. Łączna ilość tej nagrody to 560 szt., po 40 szt. na każdy Sklep Konkursowy, natomiast łączna wartość tych nagród to 17 108,00 zł brutto.
za II etap konkursu, T-shirt Carlsberg UEFA EURO 2012 o jednostkowej wartości 27,12 zł brutto. Łączna ilość tej nagrody to 560 szt., po 40 szt. na każdy Sklep Konkursowy, natomiast łączna wartość tych nagród to 15 187,20 zł brutto.
za III etap konkursu, plecak Carlsberg UEFA EURO 2012 o jednostkowej wartości 25,30 zł brutto. Łączna ilość tej nagrody to 560 szt., po 40 szt. na każdy Sklep Konkursowy, natomiast łączna wartość tych nagród to 14 168,00 zł brutto.
za IV etap konkursu, piłka nożna Carlsberg UEFA EURO 2012 o jednostkowej wartości 23,80 zł brutto. Łączna ilość tej nagrody to 560 szt., po 40 szt. na każdy Sklep Konkursowy, natomiast łączna wartość tych nagród to 13 328,00 zł brutto.
Nagrodą główną w konkursie jest podwójny bilet na mecz fazy grupowej, odbywający się ramach mistrzostw Europy w piłce nożnej EURO 2012 na terenie Rzeczypospolitej Polskiej o wartości 700,00 zł brutto (słownie: siedemset złotych 00/100). Łączna ilość nagród głównych w konkursie to 14 szt., po 1 szt. na każdy Sklep Konkursowy, natomiast ich łączna wartość to 9 800 zł brutto

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez olunka. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: olunka Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz