Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Wygraj książkę!"

Konkurs Wygraj książkę!

Opis konkursu

Jeżeli uwielbiasz kulinarne przygody, musisz koniecznie wziąć udział w organizowanym przeze mnie konkursie. Konkurs trwa do 21 kwietnia 2013 roku.

Do wygrania pięknie wydana książka kulinarna autorstwa Tadeusza Olszańskiego pt. „Wędrówki po kuchniach świata”. Książka zawiera przepisy na smaczne dania z 22 krajów. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich tych, którzy interesują się nie tylko rodzimą kuchnią, ale także kuchnią międzynarodową. Każdy dział książki poświęcony jest kulinarnej tradycji innego kraju. W książce można znaleźć również przepiękne zdjęcia przygotowanych dań.

Nie można w tym miejscu nie wspomnieć o autorze książki. Tadeusz Olszański, dziennikarz, pisarz, tłumacz literatury węgierskiej. Zajmował się głównie sportem, relacjonował igrzyska olimpijskie oraz mundiale, był również korespondentem Polskiego Radia i Telewizji na Węgrzech oraz w Jugosławii. Kuchnią interesował się od zawsze. W swoich licznych podróżach zbierał więc przepisy charakterystyczne dla regionu, który odwiedzał, a także podpatrywał tajniki sztuki kulinarnej. W jego książkach poświęconych gotowaniu można zauważyć wyraźną fascynację kulturą węgierską, z uwagi na fakt że jego matka była z pochodzenia węgierką. Dowodem na to jest wydanie książki pt. „Nobel dla papryki”.


Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać na adres konkurs@garnek.info swój autorski przepis na danie, którego głównym składnikiem będzie ZIEMNIAK. Do zgłoszenia należy dołączyć zdjęcie potrawy.

Ziemniak jest produktem bardzo uniwersalnym, z którego można przygotować wiele smacznych potraw. W Europie stanowi jeden z podstawowych składników codziennej diety. Ziemniaki znane są pod wieloma postaciami, np. gotowane, pieczone, czy też w postaci puree. Z tego powodu liczę na Waszą inwencję twórczą i wyobraźnię.

Zwycięży osoba, która według mnie prześle przepis na najbardziej pomysłowe danie. Na Wasze zgłoszenia czekam do 21 kwietnia 2013 roku (włącznie).

Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 23 kwietnia 2013 roku. Zwycięzca otrzyma książkę Tadeusza Olszańskiego pt. „Wędrówki po kuchniach świata”, a jego przepis zostanie opublikowany na łamach mojego bloga.

Zapraszam do udziału w konkursie i życzę powodzenia!

Nagrody

Książka autorstwa Tadeusza Olszańskiego pt. "Wędrówki po kuchniach świata", a także publikacja najlepszego przepisu na łamach bloga.

Nadesłane przez: Garnek.info Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

asiam

21.04.13 08:42:13

należy przesłać swój autorski przepis na danie, którego głównym składnikiem będzie ZIEMNIAK
uff wyłowiłam co trzeba zrobić z całego tego potoku niepotrzebnego tekstu

0 0
Dodaj komentarz