Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Wygraj zestaw 5 książek Wydawnictwa MG!"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 07.03.2012 do: 13.03.2012

Organizatorem konkursu jest serwis granice.pl.
Które kobiety sprawiły, że nasze życie stało się lepsze? Które kobiety stanowią dla nas wzór do naśladowania, które nas inspirują i skłaniają do działania? Wydawnictwo MG i redakcja wortalu literackiego Granice.pl zapraszają Internautów do wybrania najbardziej inspirujących kobiet, ogłaszając konkurs "One nas inspirują"!

Różne historie, różne charaktery, różne pasje. Pasja jest tym właśnie, co je łączy. I jeszcze coś: to właśnie dzięki nim smaczniej jemy, czytamy świetne książki, taniej rozmawiamy przez telefon, słuchamy dobrej muzyki, lepiej się ubieramy, oglądamy więcej polskich filmów, łamiemy obyczajowe tabu, coraz odważniej sięgamy po swoje prawa. Aleksandra Boćkowska w książce One za tym stoją opisuje historie ośmiu kobiet, dzięki którym żyje nam się lepiej. A jakie kobiety inspirują do działania Was? Wpływ jakich kobiet - znanych i nieznanych - był w Waszym życiu najmocniejszy? Jakie kobiety - znane z mediów czy z działalności publicznej - chcielibyście poznać bliżej?

Zadanie konkursowe: Napisz, które kobiety sprawiły, że nasze życie stało się lepsze? Które kobiety stanowią wzór do naśladowanie, które inspirują i skłaniają do działania? Dlaczego właśnie te?

Nagrody:
Zestawy 5 książek nie tylko dla kobiet, ufundowane przez wydwnictwo MG

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez Kalakirya. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: Kalakirya Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz