Zakończony

Konkurs "Wyprawka szkolna z Delmą" etapy

Opis konkursu

Zadanie konkursowe związane z Etapem 1 Konkursu polega na umieszczeniu przez Uczestnika komentarza pod postem, który zostanie opublikowany na Profilu Delmy w dniu 29 sierpnia 2022 r., zachęcającym do zrobienia i umieszczenia w komentarzu pod postem zdjęcia zabawnych i kolorowych kanapek wraz z produktem Delma widocznym na zdjęciu (dalej: „Post Konkursowy 1”).
W komentarzu pod Postem Konkursowym 1, Uczestnik umieszcza w komentarzu pod postem zdjęcie kanapki lub kanapek wraz z produktem Delma widocznym na zdjęciu. Odpowiedzi można udzielać od chwili opublikowania Postu Konkursowego 1 do dnia 4 września 2022 r. do godz. 23:59.
Zadanie konkursowe związane z Etapem 2 Konkursu polega na umieszczeniu przez Uczestnika komentarza pod postem, który zostanie opublikowany na Profilu Delmy w dniu 9 września 2022 r., z pytaniem o wskazanie brakującego elementu układanki oraz zachęcającym do zrobienia i umieszczenia w komentarzu pod postem zdjęcia rodziny podczas posiłku zawierającego kanapkę lub kanapki wraz z produktem Delma widocznym na zdjęciu (dalej: „Post Konkursowy 2”).
W komentarzu pod Postem Konkursowym 2, Uczestnik umieszcza w komentarzu pod postem odpowiedź na pytanie o brakujący element układanki oraz zdjęcie rodziny podczas posiłku zawierającego kanapkę lub kanapki wraz z produktem Delma widocznym na zdjęciu. Odpowiedzi można udzielać od chwili opublikowania Postu Konkursowego 2 do dnia 14 września 2022 r. do godz. 23:59.

Nagrody

Nagrodami w konkursie są wyprawki szkolne. W skład każdej wyprawki szkolnej wchodzą  następujące elementy: plecak CoolPack, piórnik, butelka termiczna ze stali nierdzewnej o pojemności 0,5 l, butelka filtrująca Dafi, lunch box, długopisy BIC, kredki 24 szt., kalkulator, zeszyty 5 szt. Koszt brutto jednej wyprawki wynosi nie więcej niż 383,20 zł.

Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin

Nadesłane przez: mixik

Podobne konkursy

Brak komentarzy.