Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Wyskocz na skoki"Opis konkursu

Konkurs trwa od: 1.11.2012 do: 16.12.2012

Organizatorem konkursu jest serwis smolar.pl.
1 listopada 2012 r. rozpoczął się konkurs pod hasłem "Wyskocz na skoki" promujący słodycze marki Manner. Do wygrania m.in. weekend w Zakopanem i bilety VIP na konkurs skoków narciarskich w styczniu 2013 r.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest dokonanie w dowolnym sklepie zakupu słodyczy marki Manner na kwotę min. 10 zł, zachowanie paragonu i zgłoszenie się poprzez SMS lub stronę www.manner.com.

W zgłoszeniu należy podać odpowiedź na pytanie "Dlaczego wafle Manner smakują tak dobrze?". SMS pod numer 7055 powinien zostać wysłany według następującego schematu: MANNER.Numer dowodu zakupu.Twoja odpowiedź na pytanie.

Nagrody:
Konkurs podzielony jest na sześć tygodniowych etapów. W każdym etapie autorzy najciekawszych odpowiedzi otrzymają nagrody w postaci eleganckich podajników na wafle, kasków narciarskich oraz zestawów słodyczy Manner.

Na zakończenie konkursu spośród wszystkich laureatów tygodniowych komisja konkursowa wybierze autora najciekawszej odpowiedzi, który otrzyma nagrodę główną - weekend w Zakopanem oraz bilety VIP na konkurs skoków narciarskich. Bilety VIP otrzymają również kolejni trzej laureaci.


Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez anava. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: anava Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

lizzie

05.11.12 11:00:05

Ktoś się orientuje, gdzie te słodycze można kupić? emotka

0 0
Dodaj komentarz