Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs YoungFace.TV i Hotelu Arłamów


Konkurs YoungFace.TV i Hotelu Arłamów

Opis konkursu

Pamiętacie gdzie tuż przed wyjazdem na Euro 2016 trenowała nasza piłkarska reprezentacja? Hotel Arłamów w Bieszczadach zna już teraz chyba cała Polska. Już niedługo jego atrakcje będzie mógł poznać jeden z nauczycieli działających w naszym serwisie! Doceniając trud, jaki w ciężką pracę związaną z prowadzeniem szkolnych redakcji wkładają nasi redaktorzy naczelni postanowiliśmy zorganizować dla nich wyjątkowy konkurs. Do wygrania dwuosobowy voucher na dwudniowy pobyt w Hotelu Arłamów!
Konkurs jest naprawdę prosty. Mogą do niego przystąpić redaktorzy naczelni YoungFace.TV, którzy już działają z nami, albo dopiero dołączą do naszego serwisu w czasie trwania konkursu.

Nagrody

voucher podarunkowy Hotelu Arłamów. Voucher obejmuje: 2 noclegi dla 2 osób w pokoju dwuosobowym, 2 bogate śniadania w formie bufetu, nielimitowany relaks w strefie basenów i saun, a także nielimitowany dostęp do siłowni i sal fitness! Voucher jest ważny do 30.12.2016 r. z wyłączeniem terminów specjalnych (długi weekend listopadowy, Święta Bożego Narodzenia, Sylwester itd.).

Nadesłane przez: youngfacetv Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

annb

15.07.16 11:29:59

1. Redaktor naczelny, który chce zgłosić się do konkursu wysyła nam wiadomość na adres: konkurs@youngface.tv.

2. W temacie maila wpisujecie „Hotel Arłamów„. W treści maila podajecie nam swoje imię i nazwisko, dane szkoły, którą reprezentujecie, przesyłacie także link swojego szkolnego profilu w YoungFace.TV.

3. Konkurs będzie polegał właśnie na promowaniu tego adresu w internecie. Chodzi o to, żeby ściągnąć na tą konkretną stronę jak najwięcej internautów, co w przyszłości przełoży się na Waszych kolejnych regularnych czytelników.

4. Ponieważ w konkursie nie chodzi o jak największą ilość odsłon, nie korzystajcie ze skryptów i programów do ich sztucznego zawyżania. Możecie za to w dowolny sposób promować Wasz link, tak by trafił do szerokiego grona odbiorców, którzy zdecydują się go kliknąć.

0 0
Dodaj komentarz