Konkurs "Z kart historii Kraśnika"
Opis konkursu
Archiwum Państwowe w Lublinie Oddział w Kraśniku, Biblioteka Szkolna Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów w Kraśniku, Bractwo ks. Stanisława Zielińskiego, Miejska Biblioteka Publiczna w Kraśniku, Światowy Związek Żołnierzy AK zapraszają uczniów gimnazjów do udziału w konkursie "Z kart historii Kraśnika".
Regulamin i pytania dostępne są w Miejskiej Bibliotece Publicznej i na stronach internetowych: Urzędu Miasta, Publicznego Gimnazujm nr 1, Miejskiej Bibliotece Publicznej w zakładce konkurs "Z kart historii Kraśnika".
Regulamin i pytania dostępne są w Miejskiej Bibliotece Publicznej i na stronach internetowych: Urzędu Miasta, Publicznego Gimnazujm nr 1, Miejskiej Bibliotece Publicznej w zakładce konkurs "Z kart historii Kraśnika".
Nagrody
Uroczysta Gala wręczenia nagród rzeczowych nastąpi w maju 2016 roku w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Ks. Zielińskiego 3, podczas Tygodnia Bibliotek.
Nadesłane przez:
waldi5
Podobne konkursy
-
Wygraj książkę "Henryk Wspaniały i jego wiek" do godz. 20:00 Do zakończenia 24 dni
-
Wygraj książkę "Tulipany nad urwiskiem" do godz. 20:00 Do zakończenia 27 dni
-
XXV edycja konkursu "Mazowsze – moja mała ojczyzna" Do zakończenia 14 dni
-
V edycja ogólnopolskiego konkursu artystycznego "Autoportret z historią" Do zakończenia 77 dni
-
Wygraj książkę "Carlos Alcaraz. Z charyzmą na korcie" Do zakończenia 5 dni
-
Konkrus "Co by było, gdyby…?" Brak daty
-
Konkurs z Nadkobietą Do zakończenia 5 dni
-
Wygraj egzemplarze powieści "Drzewa" Percivala Everetta Kończy się jutro
-
Konkurs "Miyazaki. Świat w animacji" Do zakończenia 3 dni
Brak komentarzy.