Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs z marką Canpol Babies

Konkurs z marką Canpol Babies

Opis konkursu

  •  Zaobserwuj na instagramie: @elobaba_ oraz sponsora nagrody @canpolbabies_pl ️W komentarzu pod postem konkursowym napisz, czemu chciałabyś/chciałbyś wygrać ten plecak?
  • ️Oznacz 3 realnych znajomych ( Uwaga! Możesz dodać tylko jedno zgłoszenie). ️Udostępnij grafikę konkursową (zdjęcie numer 2 z posta konkursowego) na swoim instastory lub na profilu i oznacz mnie: @elobaba_
Uczestnikiem mogą być tylko osoby powyżej 16 roku życia., które posiadają profil publiczny na Instagramie. Pełny regulamin konkursu znajdziecie u mnie na blogu: elobaba.pl Konkurs nie jest powiązany z serwisem Instagram. Zabawa nie podlega ustawie z dnia 29 lipca 1992 o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U.1992 nr. 68 poz. 341).
„Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora oraz firmę Canpol I Sp. z o.o. danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagród. Dane uzyskane w związku z organizacją konkursu będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 ze zm.).”

Nagrody

Plecak dla mamy od Canpol Babies

Nadesłane przez: olib Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz