Zakończony

Konkurs "Z UŚMIECHEM PO NAGRODY” CARREFOUR

Opis konkursu

W celu wzięcia udziału w Konkursie Uczestnik powinien w okresie od dnia 07.09.016 r. do 26.09.2016 r. spełnić łącznie następujące warunki:
a) dokonać zakupu przynajmniej jednego dowolnego Produktu Promocyjnego w Carrefour udokumentowanego na dowodzie zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT),
b) wykonać zadanie konkursowe polegające na udzieleniu odpowiedzi na pytanie: „Co można wygrać dzięki uśmiechowi?”,
c) dokonać zgłoszenia swojego udziału w Konkursie, przesyłając wiadomość SMS na numer 4321 zawierającą w treści prefiks: COLGATE. numer dowodu zakupu oraz treść wykonanego zadania konkursowego (odpowiedzi) (COLGATE.numer dowodu zakupu.odpowiedź”).
Sprzedażą promocyjną objęte są produkty - pasty do zębów marki COLGATE , dostępne we wszystkich sklepach sieci Carrefour

Nagrody

1 nagroda I stopnia w postaci telefonu Samsung Galaxy S7 Edge kolor Złoty, o jednostkowej wartości 3350 zł brutto oraz dodatkowej nagrody pieniężnej w wysokości 373 zł.
2 nagrody II stopnia, każda w postaci tabletu Samsung Galaxy TAB A 7 cali, czarny, o jednostkowej wartości 695 zł brutto oraz dodatkowej nagrody pieniężnej w wysokości 78 zł.
100 nagród III stopnia, każda w postaci zestawu produktów Colgate w skład którego wchodzą: Pasta Colgate Total Widoczne Działanie, 100ml; Szczoteczka do zębów Colgate 360 Black; Płyn do płukania ust Colgate Plax Cool Mint. 500ml o jednostkowej wartości zestawu 40 zł brutto oraz dodatkowej nagrody pieniężnej w wysokości 5 zł.

Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin

Nadesłane przez: lidzik

Podobne konkursy

kalka
06.09.2016 21:18:06

Skoro nie podobały się takie nagrody jak TOYOTY od Colgate-Palmolive i Streamline, to teraz będą telefony i tableciki, a jak nadal ktoś będzie bruździł to same pasty do zębów zostaną emotka emotka

0 0