Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Zapraszamy do IV Edycji Twojej Akademii Pieczenia!"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 14.11.2012 do: 14.12.2012

Organizatorem konkursu jest serwis mojeciasto.pl.
Kto może wziąć udział w zabawie?
Każdy kto posiada konto w serwisie MojeCiasto.pl. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, to załóż je tutaj, to zajmie tylko chwilkę.
Jak to działa?

Poznaj dowolną z 10 multimedialnych lekcji kulinarnych, jakie przygotowała dla Ciebie Kasia. Upiecz ciasto na podstawie przedstawionego przepisu.

Pochwal się wypiekiem i umieść w serwisie zdjęcie pokazujące przygotowane przez Ciebie ciasto. Zdjęcia oznacz karteczką z odręcznie napisanym loginem, którym posługujesz się w serwisie.Nagrody:


W zależności od stopnia zaangażowania i liczby nadesłanych zdjęć możesz wygrać różne nagrody:
Nagrody III stopnia

Dla 250 osób, które jako pierwsze zamieszczą jedno zdjęcie wykonanego ciasta oraz będą posiadać przynajmniej 3 własne przepisy w profilu, Kasia sprezentuje zestawy, w skład których wchodzą foremki do pieczenia i ściereczki.
Nagrody II stopnia

5 wspaniałych nagród dla Użytkowników, którzy umieszczą komplet 6 zdjęć konkursowych i będą posiadać przynajmniej 3 własne przepisy w profilu. O przyznaniu nagród zadecyduje Komisja powołana przez Organizatora Konkursu.
Nagrody I stopnia

1 nagroda główna dla Użytkownika, który umieści conajmniej 6 zdjęć konkursowych ciast, będzie posiadać 3 własne przepisy w profilu oraz zaprosi do zabawy największą liczbę znajomych. O finalnym przyznaniu nagród zadecyduje Komisja powołana przez Organizatora Konkursu.


Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez kasia19. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: kasia19 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz