szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie

Opis konkursu

Konkurs "Zielony Obiektyw" dla szkół

  • Konkurs trwa do: 15.11.2012
  • Wyświetleń: 373
  • Opublikowano: 05.11.2012 09:52
  • Udział wzięło: 9
  • Organizator: jeziora.com.pl.

Konkurs trwa do: 15.11.2012

Organizatorem konkursu jest serwis jeziora.com.pl.
Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej jest organizatorem konkursu filmowego pod hasłem "Zielony Obiektyw". Konkurs jest skierowany do szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

Konkurs polega na przygotowaniu krótkiego filmu dokumentującego działania placówek oświatowych w zakresie edukacji ekologicznej. Mogą to być np. krótkie relacje z wydarzeń typu: konkursy przyrodnicze i ekologiczne, różnorodne akcje przyczyniające się do ochrony środowiska naturalnego, przedstawienia, happeningi, itp. Czas trwania filmu nie może przekraczać 5 min.

Celem bezpośrednim konkursu jest zaprezentowanie w ciekawy i interesujący sposób działań podejmowanych przez placówki oświatowe w zakresie prowadzonej edukacji ekologicznej. Celem pośrednim jest propagowanie i promowanie działań przyczyniających się do zachowanie środowiska naturalnego Regionu Wielkich Jezior Mazurskich oraz do podnoszenia świadomości ekologicznej mieszkańców.

Jest to konkurs szkolny, do którego dopuszcza się prace przygotowane przez klasy. Prace indywidualne nie będą oceniane. Szkoła może złożyć kilka prac (filmów), ale muszą one dotyczyć różnych wydarzeń.

Nagrody:
??

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez gracet. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Ocena: 0.00/5.00 (0 ocen)


Nadesłane przez: gracet Opublikowane przez: pionas

Komentarze

Dodaj komentarz

Emotka uśmiech  Emotka szok  Emotka języczek  Emotka rotfl  Emotka cool  Emotka ok  Emotka wściekły  Emotka zawstydzony Emotka zły  Emotka diabełek  Emotka zakręcony  Emotka oczko Emotka wykrzyknik  Emotka zapytanie  Emotka dobry pomysł  Emotka strzałka więcej