Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Zimowy Festiwal Nagród "

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 17.11.2012 do: 02.12.2012

Organizatorem konkursu jest serwis chosowa.pl.
O co chodzi?
W różnych miejscach na terenie galerii zostaną ustawione 3 kioski multimedialne. To właśnie w nich nasi Klienci będą mogli sprawdzać swoje losy i dowiadywać się o wygranej.
Los można zdobyć za każde wydane 100 zł. Im więcej losów zbierzesz, tym więcej nagród odbierzesz! Nie ma pustych losów i nikt nie będzie przegranym. Losy można odebrać okazując paragony w Punkcie Odbioru Nagród lub u hostessy.

Każdy uczestnik promocji otrzyma bonus za zakupy dokonywane w czasie trwania akcji. Klienci, którzy nie trafią nagrody w postaci karty podarunkowej lub opakowania słodyczy, otrzymają rabaty i specjalne oferty promocyjne oferowane w sklepach i punktach usługowych na terenie CH Osowa. Dostępne oferty specjalne wyświetlane będą na ekranie kiosku multimedialnego - klient sam wybierze interesującą go promocję!

Rób zakupy i wygrywaj pieniądze! Każde 100 zł wygrywa.

Nagrody:
W zimowej odsłonie akcji, nagrody główne, jakie oferujemy naszym Klientom to karty podarunkowe o wartości: 20 zł, 50 zł, 100 zł, 300 zł i 1 000 zł do wykorzystania sklepach na terenie galerii oraz kuferki krówek.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez trojan. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: trojan Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz