Zakończony

Konkurs "ZNAJDŹ UKRYTE SŁOWO - Radio Kielce"

Opis konkursu

Konkurs zaczynamy po godzinie 9 i trwa do godziny 15. W tym czasie na radiokielce.pl pod artykułami z danego dnia – w kategoriach „Wiadomości z regionu”, „Wiadomości z kraju” i „Sport” – zamieszczane będą pojedyncze litery, które łącznie tworzą sześcioliterowe słowo. Pierwsza litera słowa zawsze będzie napisana dużą literą (dodatkowo oznaczona adnotacją „pierwsza litera słowa„), a ostatnia litera będzie publikowana z kropką. Litery zamieszczane będą w artykułach (informacjach) na radiokielce.pl w przypadkowej kolejności. Wyjątkiem jest ostatnia litera (z kropką), która zostanie opublikowana pomiędzy godz. 14:00 a 15:00.
Przykład: opublikowane w artykułach na radiokielce.pl litery „a” / „b” / „e” / „l” / „T” / „t.”; prawidłowo ułożone słowo: „Tablet”.
Zadaniem uczestnika konkursu jest utworzenie z podanych sześciu liter słowa, przy zachowaniu następującej reguły: słowo musi zaczynać się dużą literą a kończyć literą z kropką.
Po odgadnięciu słowa uczestnik konkurs powinien wysłać mejlem ułożone według tych zasad słowo na adres poczty elektronicznej wakacje@radiokielce.pl.
Uwaga! Maile z rozwiązaniem konkursu można wysyłać z chwilą opublikowania ostatniej litery z kropką (a więc pomiędzy godziną 14:00 a 15:00), ale maksymalnie do godz. 15:15.

Nagrody

100zl dla pierwszej osoby

Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin

Nadesłane przez: privatedo

Podobne konkursy

Brak komentarzy.