Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Zostań fotografem SnowShow"Opis konkursu

ZOSTAŃ FOTOGRAFEM SNOWSHOW
Przyślij nam swoje portfolio (złożone z 2 zdjęć akcji i 2 lifestyle) i wygraj wybrany przez siebie wyjazd z tegorocznej oferty imprez snowboardowych SnowShow. Dodatkowo dostaniesz zlecenie na wykonanie foto reportażu.
Cała akcja składa się z dwóch etapów.
Składanie zdjęć na podany poniżej adres email jest możliwe do 30 listopada 2013. 1 grudnia na naszym FB (www.facebook.com/SnowShow360) opublikujemy najlepsze zdjęcia minimum 3, maksimum 5ciu finalistów, wybranych przez komisję złożoną z pracowników biura SnowShow.

Etap drugi
Finaliści konkursu muszą uzbierać pod swoim zdjęciem jak największą ilość lajków. Mogą to robić udostępniając zdjęcie, zapraszając do zabawy swoich znajomych i używać innych form komunikacji.

Nagrody

Główna nagroda to wyjazd na wskazany przez zwycięzcę wyjazd organizowany przez biuro SnowShow. Biuro SnowShow pokrywa koszty wyjazdu, zakwaterowanie, ubezpieczenie i skapass zwycięzcy. Zwycięzca decydując się na przyjęcie nagrody zobowiązuję się do wykonania reportażu foto relacjonującego pobyt grupy SnowShow na wyjeździe. Za wykonany reportaż zwycięzca dostanie także wynagrodzenie w kwocie 1000pln netto.

Nadesłane przez: aneczka128 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz