szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie

Opis konkursu

Konkurs "Zostań fotografem SnowShow"

  • Konkurs trwa do: 30.11.2013
  • Wyświetleń: 732
  • Opublikowano: 20.11.2013 07:06
  • Udział wzięło: 5
  • Organizator: SnowShow

ZOSTAŃ FOTOGRAFEM SNOWSHOW
Przyślij nam swoje portfolio (złożone z 2 zdjęć akcji i 2 lifestyle) i wygraj wybrany przez siebie wyjazd z tegorocznej oferty imprez snowboardowych SnowShow. Dodatkowo dostaniesz zlecenie na wykonanie foto reportażu.
Cała akcja składa się z dwóch etapów.
Składanie zdjęć na podany poniżej adres email jest możliwe do 30 listopada 2013. 1 grudnia na naszym FB (www.facebook.com/SnowShow360) opublikujemy najlepsze zdjęcia minimum 3, maksimum 5ciu finalistów, wybranych przez komisję złożoną z pracowników biura SnowShow.

Etap drugi
Finaliści konkursu muszą uzbierać pod swoim zdjęciem jak największą ilość lajków. Mogą to robić udostępniając zdjęcie, zapraszając do zabawy swoich znajomych i używać innych form komunikacji.

Nagrody

Główna nagroda to wyjazd na wskazany przez zwycięzcę wyjazd organizowany przez biuro SnowShow. Biuro SnowShow pokrywa koszty wyjazdu, zakwaterowanie, ubezpieczenie i skapass zwycięzcy. Zwycięzca decydując się na przyjęcie nagrody zobowiązuję się do wykonania reportażu foto relacjonującego pobyt grupy SnowShow na wyjeździe. Za wykonany reportaż zwycięzca dostanie także wynagrodzenie w kwocie 1000pln netto.

Chcesz wziąć udział w konkursie?? Kliknij: TUTAJ .

Ocena: 0.00/5.00 (0 ocen)


Nadesłane przez: aneczka128 Opublikowane przez: pionas
Tagi: , , ,

Podobne konkursy

Komentarze

Dodaj komentarz

Emotka uśmiech  Emotka szok  Emotka języczek  Emotka rotfl  Emotka cool  Emotka ok  Emotka wściekły  Emotka zawstydzony Emotka zły  Emotka diabełek  Emotka zakręcony  Emotka oczko Emotka wykrzyknik  Emotka zapytanie  Emotka dobry pomysł  Emotka strzałka więcej