Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Zostań testerką PHILIPS i pokaż, jak stylizujesz włosy"

Konkurs Zostań testerką PHILIPS i pokaż, jak stylizujesz włosy

Opis konkursu

To może być zdjęcie, kolaż lub… cokolwiek wymyślisz. Warunek jest tylko jeden: ma być kreatywnie!
Zgłoszenie należy wysłać na adres redakcja@papilot.pl. W tytule wiadomości wpisz KONKURS PHILIPS, a w treści maila nie zapomnij podać:

 • - swojego imienia i nazwiska
 • - adresu i numeru telefonu dla kuriera
 • - trzech poniższych oświadczeń:
  1. „Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu konkursu „KONKURS: Zostań testerką PHILIPS i pokaż, jak stylizujesz włosy!” i akceptuję jego treść w całości.”
  2. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem konkursu „KONKURS: Zostań testerką PHILIPS i pokaż, jak stylizujesz włosy!”, ewentualnym wydaniem nagród. Wyrażam zgodę na udostępnienie informacji o wynikach konkursu poprzez podanie mojego imienia i nazwiska, Nicku, do wiadomości publicznej, w przypadku mojej wygranej. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.”
  3. „Oświadczam, iż jestem osobą pełnoletnią i mam pełną zdolność do czynności prawnych, ewentualnie dysponuję pisemną zgodą swoich przedstawicieli ustawowych na udział w konkursie „KONKURS: Zostań testerką PHILIPS i pokaż, jak stylizujesz włosy!”.

Nagrody

Spośród wszystkich zgłoszeń konkursowych wytypowanych zostanie 20 dziewczyn: dziesięć z nich otrzyma lokówkę Philips MoistureProtect BHB878/00, dziesięć – prostownicę Philips MoistureProtect HP8374/00.

Ale na tym nie koniec! Po przetestowaniu lokówek i prostownic, dziewczyny podeślą nam swoje recenzje oraz pokażą na zdjęciach i filmikach, jak własnoręcznie wykonują fryzury i w jaki sposób pomagają im w tym urządzenia Philips. Spośród 20 testerek wytypujemy 5 najlepszych, do których powędrują dodatkowe nagrody:

 • Suszarka do włosów MoistureProtect HP8281/00
 • Prostownica Philips MoistureProtect HP8374/00 (jeśli laureatka testowała lokówkę)
 • Lokówka Philips MoistureProtect BHB878/00 (jeśli laureatka testowała prostownicę)

Nadesłane przez: HH Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

roksana2802

29.05.19 08:12:18

Czy są gdzieś opublikowane wyniki konkursu?? Miały być w poniedziałek 27/05...

0 0
Dodaj komentarz