Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Zwierzynieckie Debiuty" 2018Opis konkursu

Już po raz szósty zapraszamy na odkrywanie dziecięcych i młodzieżowych talentów. Wielbicieli tańca i utalentowanych wokalistów zapraszamy do udziału w konkursie, który będzie wspaniałą możliwością publicznego występu, zmierzenia się z tremą i radością dzielenia się tańcem i muzyką.

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży zainteresowanych różnymi formami muzycznymi, mieszkających w Dzielnicy Zwierzyniec i w pobliskich miejscowościach oraz do uczestników zajęć wokalnych lub tanecznych w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach, liceach, ośrodkach kultury i innych placówkach działających na terenie Dzielnicy Zwierzyniec i w pobliskich miejscowościach.

CELE KONKURSU:

 • Odkrywanie talentów oraz wyłonienie i uhonorowanie najlepszych wykonawców.
 • Możliwość zaprezentowania posiadanych umiejętności wokalnych oraz tanecznych i ocenienia ich przez profesjonalistów.
 • Propagowanie kultury muzycznej oraz tanecznej.
 • Integracja środowiska wokalno-tanecznego z dzielnicy Zwierzyniec i pobliskich miejscowości.
UCZESTNICY:
 • Konkurs adresowany jest do mieszkających w Dzielnicy Zwierzyniec i pobliskich miejscowości, dzieci i młodzieży zainteresowanych różnymi formami muzycznymi oraz do uczestników zajęć wokalnych lub tanecznych w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach, liceach, ośrodkach kultury i innych placówkach działających na terenie Dzielnicy Zwierzyniec i pobliskich miejscowościach.
 • Uczestnicy wystąpią w dwóch kategoriach: „wokal” i „taniec” z podziałem na następujące grupy wiekowe:
  I - 3 do 6 lat
  II - 7 do 12 lat
  III - 13 do 16 lat

Nagrody

Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy za udział, a dla laureatów przewidziane są nagrody niespodzianki. Wręczenie nagród oraz występy nagrodzonych nastąpią podczas Gali Konkursu w dniu 31 maja o godzinie 18:00 w Klubie Kultury Przegorzały.

Nadesłane przez: Klub Kultury „Przegorzały” Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz