Reklama na e-Konkursy.info

Konkursu :Wonder Woman"

Opis konkursu

Aby wziąć udział w Konkursie, należy łączne spełnić następujące warunki:

  • posiadać statusu Uczestnika zgodnie z § 1 pkt 6 i 7.
  • zrobić zakupy za kwotę co najmniej 200 zł w dniach 1.09.2019 – 10.10.2019 r. w jednym ze sklepów firmowych Dalia Lingerie, których lista znajduje się Załączniku 1 niniejszego Regulaminu.
  • zaakceptować Regulamin Konkursu, a także wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z przeprowadzeniem Konkursu poprzez zaznaczenie odpowiednich okienek na Formularzu Konkursowym znajdującym się na stronie http://shapemeup....„wonder-woman”/.
  • poprawnie wypełnić Formularz Konkursowy
Pytanie konkursowe:
Co dla Ciebie znaczy być "Wonder Woman"?

Nagrody

Każdy ze Zwycięzców otrzyma podwójne zaproszenie na warsztaty dla kobiet odbywające się w dniach 26 i 27.10.2019 w Hotelu Golden Tulip Magnus Resort w Bystrej, obejmujące udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, warsztatach ze stylizacji z OSĄ, Moniką Jurczyk, warsztatach o równowadze w pracy, zdrowym odżywianiu i aktywności z Magdaleną Górnisiewicz z upyourlife.pl, voucher o wartości 150 zł do zrealizowania w sklepach stacjonarnych i w sklepie internetowym marki Dalia Lingerie, a także voucher na zakupy w sklepach marki Pretty One. Koszty związane z pobytem na warsztatach pokrywa Organizator Konkursu, koszty związane z dojazdem na miejsce warsztatów pokrywa Zwycięzca Konkursu.
Do nagród rzeczowych dla każdego Zwycięzcy zostanie dodana także nagroda pieniężna w wysokości 10% wartości nagrody rzeczowej. Nagroda pieniężna nie zostanie wydana Zwycięzcy, ale zostanie odprowadzona przez Organizatora w celu pokrycia podatku dochodowego obciążającego Zwycięzcę.

Nadesłane przez: lukasz6 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz