Reklama na e-Konkursy.info

Krotoszyn: Konkurs dla dobrych uczniów "Piątka Dla Gazety" do godz. 16:00

Opis konkursu

Każdy uczeń z klas od I do VII, ze wszystkich szkół podstawowych w powiecie krotoszyńskim, który otrzyma piątkę, szóstkę albo inną najwyższą ocenę – np. słoneczko, powinien wyciąć kupon z „Gazety Krotoszyńskiej” , wypełniać go i wysyłać lub dostarczyć do redakcji („Gazeta Krotoszyńska”, ul. Rynek 4, 63-700 Krotoszyn). Ważne, żeby otrzymaną ocenę potwierdził nauczyciel danego przedmiotu (rubryczka na kuponie).
Na wasze „piąteczki” będziemy czekać każdego tygodnia od poniedziałku do piątku, do godz. 16.00. Jeśli w danym tygodniu uda wam się uzyskać kilka ocen bardzo dobrych, możecie dostarczyć więcej niż jeden kupon. Słowem im więcej piątek, i im więcej kuponów, tym większa szansa na wygraną. Każdego tygodnia będziemy losować dwie nagrody.
Po czym w czerwcu, ze wszystkich nadesłanych kuponów wylosujemy zwycięzcę, który zabierze klasę na wycieczkę. Będą też wyróżnienia dla indywidualnych rekordzistów. Nagrodzimy także nauczyciela, który będzie mógł poszczycić się największą ilością piątkowych uczniów.

Nagrody

Wycieczka klasowa

Nadesłane przez: mariolakal Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz